Miesiąc do końca emisji Karmnik.pl

Akcje Karmnik.pl

Na platformie Emiteo.pl trwa emisja akcji spółki Karmnik.pl. Do końca kampanii pozostał dokładnie miesiąc. 

Do tej pory 40 inwestorów zainwestowało kwotę 207,2 tys. zł. Celem emitenta jest pozyskanie 0,5 mln zł.

Karmnik.pl jest platformą e-commerce, która od ponad dwóch lat dostarcza do Warszawy naturalne i zdrowe jedzenie. Sprzedaje wyroby pochodzące od rolników i niewielkich, lokalnych wytwórców głównie ze wschodniego Mazowsza i bliskiego Podlasia. W ofercie ma produkty stałe i sezonowe, a także dania gotowe i przetwory.

Jest więc emitentem bardzo podobnym do spółki Pora na Pola, która również przeprowadza teraz emisję akcji. Plusem Karmnik.pl jest wycena – spółkę wyceniono na 2 mln zł. Minusem – bardzo ograniczona skala działalności. 

Mam nadzieję, że czas pozwoli przyjrzeć się firmie bliżej. 
Lubisz moje teksty – polub też mój profil na Facebook-u

Podoba Ci się mój blog? Możesz go wspierać na Patronite – Zostań Patronem

Pamiętaj, że jakikolwiek tekst w serwisie Crowdnews.pl nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej. Serwis zawiera opisy warunków emisji akcji w ofertach crowdfundingowych i autorskie komentarze dotyczące tych ofert. Nie ponoszę odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych po lekturze tekstów w serwisie Crowdnews.pl. Jeśli planujesz inwestycję w akcje – za każdym razem dokładnie zapoznaj się z materiałami przedstawionymi przez emitenta. Nie kieruj się opinią moją ani jakiejkolwiek innej osoby.
Czytaj też:   Szybkie spojrzenie na emisję FCapp

Może Cię zainteresuje:

Please follow and like us:

Zobacz też

CStore celuje w 3 mln zł

Na platformie crowdfundingowej Beesfund wystartowała otwarta emisja akcji producenta oprogramowania do przyjmowania zamówień online od klientów hurtowych, spółki CSTORE. 

Skra Częstochowa pozyskała 175 tysięcy złotych

Na platformie crowdfundingowej Beesfund zakończyła się emisja akcji klubu sportowego Skra Częstochowa.

RSS
Facebook
Facebook