Jest raport ws. sytuacji w Manufakturze Palikota. Katastrofa
Pojawił się raport dotyczący aktualnej sytuacji w Manufakturze Piwa Wódki i Wina. Wierzyciele i akcjonariusze nie mogą być po lekturze zadowoleni. Sytuacja jest w mojej ocenie katastroficzna. Manufaktura Palikota W ostatnim tekście dotyczącym sytuacji w holdingu Janusza Palikota (Zainwestowałem w Palikota. Co mam robić?) pisałem: Mnogość spółek i ich emisjiCzytaj dalej:






