Akcje 7FIT

W dzisiejszym tekście przybliżam akcje 7FIT, które pod wieloma względami bardzo przypominają SFD. Co słychać u kolejnego producenta odżywek dla sportowców? Akcje 7FIT Poprzedni wpis w kategorii „Pomysły na inwestycje” poświęciłem pozytywnym trendom zachodzącym w SFD. Nie sądziłem, że spotka się on z tak pozytywnym odbiorem i że będziecie goCzytaj dalej:

Akcje SFD

W sierpniu polecałem zainteresować się akcjami SFD. Od tego czasu ich kurs urósł o 480%, dlatego postanowiłem raz jeszcze przyjrzeć się spółce żeby sprawdzić czy nadal warto w nią zainwestować. Akcje SFD Jeśli jeszcze nie czytałeś tamtego tekstu to zachęcam do lektury – Akcje SFD – wzrost jak po odżywceCzytaj dalej:

Winnica Zbrodzice

Czy polskie wino może być dobre? Winnica Zbrodzice udowadnia, że tak. Teraz spółka przeprowadza emisję akcji. Przyjrzyjmy się trwającej ofercie. Emisja akcji Winnicy Zbrodzice O spółce Emitent jest spółką nową – założona została w ubiegłym miesiącu. Nie jest jednak typowym start-upem. Na jej majątek składa się 100% udziałów w WinnicyCzytaj dalej:

R22

Tym razem w cyklu „Pomysły na inwestycje” tekst dość nietypowy. Do tej pory opisywałem spółki małe, o wartości kilku – kilkunastu milionów złotych. Dziś robię wyjątek i przyglądam się firmie R22 – wartej prawie pół miliarda złotych. Akcje R22 Firmę R22 analizuję już dłuższy czas. Przyglądam się rozwojowi spółki iCzytaj dalej:

Akcje SFD

Dwa tygodnie temu w cyklu „Pomysły na inwestycje” opisywałem akcje SFD. Dziś wracam do tekstu z okazji nowych wyników finansowych opublikowanych przez spółkę. Akcje SFD Gdy publikowałem tekst Akcje SFD – wzrost jak po odżywce białkowej? kurs akcji producenta odżywek wynosił 77 groszy. Po dwóch tygodniach wzrósł do poziomu 1,69Czytaj dalej:

Akcje SFD

Kulturyści wiedzą, że mięśnie najszybciej rosną dzięki odżywkom białkowym. Teraz widzimy, że dzięki odżywkom mogą urosnąć również akcje SFD. Typy inwestycyjne W ostatnim czasie nie ma zbyt dużo ciekawych spółek na rynku crowdfundingu (a te ciekawe wycenione są na zbyt wysokim dla mnie poziomie). Z tego powodu kontynuuję cykl pomysłówCzytaj dalej:

Inwestycje

Klasyk mówił, że nie ma dobrych i złych spółek. Są tylko tanie albo drogie akcje. Trudno się z tym nie zgodzić. Co z tego, że mamy okazje kupić akcje bardzo dobrej firmy ze świetnymi perspektywami skoro ustalona cena emisyjna jest „z kosmosu”? Sposoby wyceny akcji Bardzo często spotykam się zCzytaj dalej: