23 czerwca ruszają zapisy na akcje Incuvo w transzy otwartej

23 czerwca ruszają zapisy na akcje Incuvo w transzy otwartej

21 czerwca, 2020 0 przez Crowdnews.pl

Za dwa dni – 23 czerwca wszyscy chętni będą mogli objąć akcje producenta gier Incuvo. Duzi inwestorzy dopisali.

Zapisy na akcje Incuvo

Biuro maklerskie INC zakończyło przeprowadziło już z sukcesem pierwszą część emisji akcji spółki Incuvo SA, w której zapisy mogli składać więksi inwestorzy – tzw. „Klub 149”. W ramach tej rundy pozyskano 2,1 mln zł.

Druga transza akcji, o wartości 700 tys. zł, zostanie zaoferowana 23 czerwca w publicznej kampanii crowdfundingowej na platformie Crowdconnect.pl.

Pozyskane od inwestorów środki spółka przeznaczy na produkcję gry Green Hell VR oraz rozbudowę i wzmocnienie teamu produkcyjnego. Jeszcze w tym roku Incuvo zamierza zadebiutować na rynku NewConnect.

O spółce Incuvo

Incuvo to niezależne studio gamingowe z Katowic, które specjalizuje się w portowaniu i produkcji gier na urządzenia dedykowane wirtualnej rzeczywistości. Aktualnie studio pracuje nad VR-ową wersją gry Green Hell.

Zapisy na akcje Incuvo w transzy otwartej rozpoczną się o godzinie 10:00 we wtorek 23 czerwca na dedykowanej stronie internetowej. Dokument ofertowy wraz ze szczegółami oferty zostanie zaprezentowany jutro.

Jednorazowy zapis na akcje Incuvo w ramach drugiej transzy może wynieść minimalnie 2,5 tys. zł, a maksymalnie 25 tys. zł.

Please follow and like us:
Czytaj też:   Farmy Fotowoltaiki - duże straty i... 300 zł przychodu