23 czerwca ruszają zapisy na akcje Incuvo w transzy otwartej

Za dwa dni – 23 czerwca wszyscy chętni będą mogli objąć akcje producenta gier Incuvo. Duzi inwestorzy dopisali.

Zapisy na akcje Incuvo

Biuro maklerskie INC zakończyło przeprowadziło już z sukcesem pierwszą część emisji akcji spółki Incuvo SA, w której zapisy mogli składać więksi inwestorzy – tzw. „Klub 149”. W ramach tej rundy pozyskano 2,1 mln zł.

Druga transza akcji, o wartości 700 tys. zł, zostanie zaoferowana 23 czerwca w publicznej kampanii crowdfundingowej na platformie Crowdconnect.pl.

Pozyskane od inwestorów środki spółka przeznaczy na produkcję gry Green Hell VR oraz rozbudowę i wzmocnienie teamu produkcyjnego. Jeszcze w tym roku Incuvo zamierza zadebiutować na rynku NewConnect.

O spółce Incuvo

Incuvo to niezależne studio gamingowe z Katowic, które specjalizuje się w portowaniu i produkcji gier na urządzenia dedykowane wirtualnej rzeczywistości. Aktualnie studio pracuje nad VR-ową wersją gry Green Hell.

Zapisy na akcje Incuvo w transzy otwartej rozpoczną się o godzinie 10:00 we wtorek 23 czerwca na dedykowanej stronie internetowej. Dokument ofertowy wraz ze szczegółami oferty zostanie zaprezentowany jutro.

Jednorazowy zapis na akcje Incuvo w ramach drugiej transzy może wynieść minimalnie 2,5 tys. zł, a maksymalnie 25 tys. zł.

Please follow and like us:
Czytaj też:   CanPoland informuje o sukcesie. Najważniejszego jednak nie wiemy

Zobacz też

Mentzen dał zarobić

90% w 3,5 miesiąca. Tyle można było zarobić na akcjach Mentzen SA, biorąc udział w marcowej ofercie. Bardzo udany debiut spółki nie jest dla mnie żadną niespodzianką. Debiut akcji Mentzen…

CStore pozyskał ponad 0,5 mln zł – giełdowy debiut blisko

Producent oprogramowania do automatycznego przyjmowania zamówień online od klientów hurtowych CStore pozyskał blisko 520 tys. zł z emisji akcji. Na przełomie sierpnia i września spółka planuje złożyć dokumenty do GPW…

RSS
Facebook
Facebook