Agadka chce 2 miliony na telefonie dla dzieci

Agadka chce 2 miliony na telefonie dla dzieci

29 kwietnia, 2020 0 przez Crowdnews.pl

Agadka SA to kolejna spółka, która rozpoczęła crowdfundingową emisję akcji na platformie Beesfund.

Emisja akcji Agadka SA

Dziś na platformie Beesfund wystartowała crowdfundingowa emisja akcji firmy Agadka SA. Jest to nowy podmiot, zarejestrowany w KRS 9 kwietnia br. Dzień wcześniej dokonano zmiany w statucie spółki i zmieniono nazwę firmy na Heroo SA. Zmiana ta nie została jeszcze uwzględniona w KRS.

Jedynym udziałowcem emitenta jest w tej chwili Move Telecom SA. Założyciel objął 166.700 akcji po cenie nominalnej 0,60 zł. Kapitał akcyjny Agadka SA wynosi więc 100.020 złotych. Z racji bardzo krótkiej historii działania spółka nie przedstawiła żadnych danych finansowych.

Parametry emisji akcji Agadka SA

Emisja akcji trwa na platformie Beesfund do 29 lipca br. Ofertę podzielono na dwie serie. Akcje serii B oferowane są po cenie emisyjnej 45 złotych. W tej puli zaoferowano 3.636 akcji. Po wyczerpaniu puli inwestorzy będą mogli obejmować akcje serii C, ale już po cenie 50 zł. Dostępnych walorów serii C jest 32.727.

Łącznie Agadka SA chce pozyskać 1.799.970 zł oferując 17,91% w podwyższonym kapitale akcyjnym. Daje to obecną wycenę firmy (przed emisją) na poziomie 8,2 mln zł. Emisja dojdzie do skutku jeśli inwestorzy obejmą akcje o wartości minimum 49.995 złotych.

O firmie

Emitent zamierza zaoferować sieć telefonii komórkowej dedykowanej dla najmłodszych. Poprzez odpowiedni content spółka zapewni dzieciom możliwość bezpiecznego spędzania czasu przy telefonie (m.in. edukacja poprzez rozrywkę) a rodzice uzyskają możliwość wpływu na treści i aplikacje udostępnione dzieciom. Będą również mieli dostęp do billingu online.

Czytaj też:   Farmy Fotowoltaiki - duże straty i... 300 zł przychodu

Środki uzyskane z emisji przeznaczone mają zostać m.in. na gwarancję płatności za hurtowy zakup ruchu telekomunikacyjnego, zakup kart sim, prace programistyczne, działania marketingowe i przygotowanie contentu.

Zobacz stronę emisji

Patronite

Moją ocenę tej emisji zamieszczę za kilka dni.

Please follow and like us: