Akcje House Of Glam na platformie Beesfund

Na platformie Beesfund trwa crowdfundingowa emisja akcji spółki House Of Glam. Oto najważniejsze parametry oferty.

Emisja akcji House Of Glam

EmitentEmitentHouse of Glam SA
BranżaBranżadystrybucja świec zapachowych
Kwota zbiórkiKwota zbiórki958 tys. zł
Udział w kapitale nowych akcjiProcent oferowany13,419%
Wycena spółkiWycena spółki (według ceny emisyjnej)6,2 mln zł
Cena emisyjnaCena emisyjna59 zł akcje serii B, 62 zł akcje serii C, 63 zł akcje serii D
Liczba oferowanych akcjiLiczba oferowanych akcji15.500
Data zakończenia emisjiData zakończenia oferty18.08.2020
Cel emisjiCel emisjimarketing,
rozwój nowych rynków
Strona emisjiStrona emisjizdrowaswieca.pl
www.beesfund.com

O House Of Glam

Emitent to nowo powstała spółka, która zajmować się będzie dystrybucją świec zapachowych produkowanych przez spółkę matkę – House Of Glam sp. z o.o. Na przyszły rok planowane jest połączenie obu firm – producenta i dystrybutora.

Jak można przeczytać na stronie emisji, „dzięki zaawansowanym recepturom, będących połączeniem naturalnych wosków i maseł kosmetycznych (…) świece posiadają potwierdzony badaniami statut świec o kosmetycznej czystości spalania…”

Pilotażowa partia kilkunastu tysięcy świec, została wyprodukowana w ubiegłym roku dzięki pozyskaniu grantu badawczo-rozwojowego, sfinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz inwestycji Funduszu Spinaker Alfa.

Więcej informacji o emitencie oraz produkcie można przeczytać na stronie emisji. Jest to jeden z ciekawszych projektów, który w ostatnim czasie pojawił się na rynku crowdfundingowym. Niestety już pobieżna analiza nasunęła kilka pytań i wątpliwości.

Z pewnością na stronie umieszczę wkrótce moją analizę emisji. Muszę jednak wcześniej zadać spółce trochę pytań, żeby rozwiać wątpliwości.

Czytaj też:   Koniec PlanMyDeal SA
Please follow and like us:

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook