Alembik wydłuża termin przyjmowania zapisów na akcje

Janusz Palikot poinformował o wydłużeniu terminu przyjmowania zapisów na akcje spółki Alembik Polska. Kampania crowdfundingowa trwa na platformie Crowdway.pl.

Emisja akcji Alembik Polska

Pierwotnie emisja akcji miała zakończyć się 18.07.2020 r. Spółka zebrała do tej pory połowę z planowanych blisko 4,2 mln zł.

Janusz Palikot poinformował, że rozmawia z kilkoma inwestorami, którzy planują zainwestować w firmę kwoty powyżej 100 tysięcy złotych, ale mogą nie zdążyć dopełnić formalności w pierwotnym terminie. To przesądziło o wydłużeniu oferty do 04.09.2020 r.

Jednocześnie Prezes Alembik Polska przypomniał, że zapisy zakończą się z chwilą zebrania całej planowanej kwoty, co zdaniem Janusza Palikota nastąpi przed czasem.

O Alembik Polska

Emitent planuje otwarcie 10 Alkotek – lokalnych destylarni, gdzie produkowana będzie kraftowa wódka oraz inne mocne alkohole. Goście będą mogli na miejscu skorzystać również oferty gastronomicznej oraz rzadkich trunków.

Cenę emisyjną akcji ustalono na 27 zł. Minimalny zapis musi opiewać na 10 akcji. Do tej pory w Alembik Polska zainwestowało ponad 750 inwestorów.

Więcej informacji o ofercie znajdziesz na stronie emisji.

Zapraszam również do zapoznania się z moją oceną trwającej emisji – Alembik Polska – wycena mnie zniechęca.

.

Please follow and like us:
Czytaj też:   Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook