Balticus sprzedał wszystkie akcje serii B. Czas na kolejną serię

Producent zegarków Balticus sprzedał na platformie Beesfund wszystkie oferowane akcje serii B. Teraz inwestorzy mogą zapisywać się na akcje serii C.

Akcje Balticus

Oferta akcji serii B obejmowała 600.000 walorów po cenie emisyjnej 1,00 zł (równa nominałowi akcji). Teraz inwestorzy mają możliwość objęcia 857.143 akcji serii C ale po wyższej cenie (1,05 zł). Cena emisyjna walorów serii D wyniesie z kolei 1,10 zł.

Bartosz Knop, prezes i założyciel firmy Balticus, tłumaczy, że podzielenie oferty na trzy różne serie i zróżnicowanie ceny emisyjnej wynika z chęci uprzywilejowania tych inwestorów, którzy zapisują się na akcje w pierwszej kolejności i w związku z tym ponoszą większe ryzyko.

Akcje serii B Balticusa objęło 223 inwestorów. Średnia wartość zapisu wyniosła blisko 2.700 zł.

Oferta prowadzona jest na stronie https://akcjebalticus.pl/.

Przeczytaj mój tekst o emisji Kilka słów o akcjach Balticus.

Please follow and like us:
Czytaj też:   Czy warto kupić akcje Mentzen SA?

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook