Bizroast – Crowdway zaprasza „na grilla”

Platforma Crowdway zaprasza inwestorów do „grillowania” spółek. Już 8 czerwca zorganizuje Bizroast – specjalne wydarzenie, podczas którego będziemy mogli na żywo ocenić potencjał inwestycyjny projektów w różnych fazach rozwoju.

Bizroast by Crowdway

Platforma Crowdway zapowiedziała premierę nowego wydarzenia online w angażującej inwestorów formule. Bizroast, czyli grillowanie spółek, ma na celu ocenę ciekawych pomysłów na biznes i jego dalsze skalowanie. Na pierwszy ogień pójdą dwie spółki: Eko-giełda oraz Naatu, które postarają się o głosy społeczności z perspektywy szans na udaną emisję crowdfundingową.

Program zostanie wyemitowany na żywo ze studia telewizyjnego w dniu 8 czerwca (w godz. 18:00-19:30). Będzie udostępniany na platformie online a każda z zaproszonych spółek będzie miała pół godziny, żeby przekonać do siebie inwestorów. Podczas wydarzenia przewidziany jest pitch, pytania od ekspertów z rynku inwestycyjnego oraz pytania od publiczności. Zapisu na wydarzenie można dokonać na stronie crowdway.pl/bizroast i już dziś zadać pytanie zaproszonym gościom.

Zapowiedź Bizroast

Marcel Rowiński, dyrektor operacyjny Crowdway, zapowiada, że Bizroast będzie odbywać się cyklicznie.

Na polskiej scenie finansowej ewidentnie brakuje cyklu wydarzeń z dynamiczną formułą, oferujących dzielenie się wiedzą, a przy okazji zapewniających pewną dozę rozrywki. Dlatego też zdecydowaliśmy się odpowiedzieć na tę potrzebę. Bizroast jest nie tylko okazją do budowania zaangażowanej społeczności inwestorów, ale również szansą dla spółek na otrzymanie wartościowej oceny projektu, popartej doświadczeniem i opiniami gości.

– powiedział Marcel Rowiński.

Czytaj też:   Duże rozczarowanie ze strony Pora na Pola

Ten program to szansa na odkrycie przez szersze grono odbiorców ciekawych projektów, o których finansowaniu rozmowy toczyły się dotychczas najczęściej za zamkniętymi drzwiami. Czy przedstawiciele spółek przekonają publiczność? Czy społeczność wyda pozytywną ocenę projektów? A może oceny ekspertów będą inne niż oceny widzów? Zapraszamy do oglądania, by się o tym przekonać.

– dodał Tomasz Kowcun, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Crowdway.

Uczestnicy

W pierwszej edycji Bizroast „na ruszt” trafią:

18:00-18:30

Eko-Giełda, która od 4 lat sprzedaje ekologiczne kawy, a teraz chce wprowadzić na rynek wyjątkowe napoje funkcjonalne na bazie żołędzi.

Po głębokiej analizie rynku zdecydowaliśmy się rozwijać potencjał, jaki tkwi w owocach dębu. W ramach prac B+R (…) na Wydziale Chemii Politechniki Wrocławskiej stworzyliśmy ekstrakt, a na jego bazie oryginalne napoje funkcjonalne bio energy for slimming. Wpisują się one idealnie w aktualne trendy prozdrowotne i odpowiadają na zapotrzebowanie szerokich grup konsumentów w Polsce i na świecie. Teraz wchodzimy z nimi na rynek, który tylko w Polsce jest wyceniany na ponad 18 mld zł. Zapraszam serdecznie na Bizroast i wysłuchanie naszej prezentacji.

– mówi Marta Kak, prezes zarządu Eko-Giełda.  

19:00-19:30

Naatu Operator, spółka która oferuje rozwiązanie w zakresie tworzenia systemów zarządzania energią i budowania domowych magazynów energii.

W Polsce do 2040 roku uruchomionych zostanie nawet 3,5 mln instalacji fotowoltaicznych. Szybki przyrost zainstalowanej, a niestabilnej mocy OZE, wymaga nowych rozwiązań w zakresie bilansowania nadwyżek i niedoborów energii. W Niemczech w 2020 roku już 87% nowych instalacji fotowoltaicznych powstało w zestawie z bateryjnymi magazynami energii. Narasta światowy trend łączenia tysięcy instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii w elektrownie wirtualne, zapewniające prosumentom dodatkowe dochody oraz bezpieczeństwo inwestycyjne. W Naatu, podpatrując najlepsze światowe rozwiązania (Tesla i Sonnen), zaprojektowaliśmy autorskie inteligentne magazyny energii wraz z systemem elektrowni wirtualnej. W Polsce w 2040 roku będzie już 1 mln magazynów energii. Naatu ma zespół, technologię i model biznesowy które pozwolą na zajęcie pozycji lidera tego rynku. Ze wsparciem inwestorów będziemy skalować biznes nie tylko w Polsce. Zachęcam do udziału w Bizroast i skorzystania z możliwości zadania nam pytań.

– mówi Bartek Steczowicz, prezes zarządu Naatu Operator SA.

Czytaj też:   Rzut oka na trwającą emisję CStore

Prowadzący

Prowadzącym wydarzenie będzie Michał Stanek, uznany trener i wykładowca, który specjalizuje się w tematyce finansowej. Jest autorem wielu publikacji w prasie branżowej oraz prowadzącym audycję CrowdTalks. W programie oprócz pytań od ekspertów przewidziano kilka angażujących elementów: zastosowanie licznika czasu przy pitchu i odpowiedziach na pytania czy głosowanie na żywo. Inwestorzy zapisani na wydarzenie otrzymają wgląd w prezentacje spółek przed wydarzeniem a po zakończeniu zostaną zaproszeni do udziału w ankiecie oceniającej potencjał spółek.

Podsumowanie

Szykuje się ciekawe wydarzenie – mam nadzieję, że będziemy mogli zadać potencjalnym emitentom niewygodne pytania. Sprawdzimy czy biznesowo są tak atrakcyjni jak zapowiadają. Z chęcią wezmę udział i Was również zapraszam. O szczegółach możecie przeczytać na wspomnianej już stronie crowdway.pl/bizroast.


Lubisz moje teksty – polub też mój profil na Facebook-u 🙂


Pamiętaj, że jakikolwiek tekst w serwisie Crowdnews.pl nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej. Serwis zawiera opisy warunków emisji akcji w ofertach crowdfundingowych i autorskie komentarze dotyczące tych ofert. Nie ponoszę odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych po lekturze tekstów w serwisie Crowdnews.pl. Jeśli planujesz inwestycję w akcje – za każdym razem dokładnie zapoznaj się z materiałami przedstawionymi przez emitenta. Nie kieruj się opinią moją ani jakiejkolwiek innej osoby.

Please follow and like us:

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook