Cannabis Vera – szykuje się kolejna „konopna” emisja

Cannabis Vera – szykuje się kolejna „konopna” emisja

12 stycznia, 2021 0 przez Maciejka

Po wielkim sukcesie emisji akcji Kombinatu Konopnego szykuje się kolejna oferta firmy działającej na rynku konopnym. Mowa o spółce Cannabis Vera.

Emisja Cannabis Vera

Spółka Cannabis Vera jako druga spółka w Polsce działająca na rynku konopnym będzie pozyskiwać finansowanie poprzez emisję na rynku crowdfundingu.

Po niewątpliwym sukcesie zbiórki przeprowadzonej przez Kombinat Konopny SA widać szersze zainteresowanie zarówno inwestorów, jak i firm. Przypomnę, że wspomniana oferta Kombinatu Konopnego zakończyła się w ciągu 40 minut.

Emisja udziałów

Jak głosi komunikat prasowy, crowdfundingowa emisja ma się rozpocząć na początku lutego na platformie FindFunds.pl. Nowi udziałowcy będą mogli objąć łącznie 18,68% udziału w spółce.

Pozyskane z oferty środki zostaną przeznaczone na rozwój upraw konopi, a w dalszej perspektywie budowę nowoczesnej hali uprawnej.

O Cannabis Vera

Nowy emitent stawia na rozwój w branży konopi w segmentach: suplementów diety, medycznym i rekreacyjnym.

Jak przypominają przedstawiciele spółki, światowy rynek konopi w ostatnich latach notuje ciągłe wzrosty, wartość całej branży wzrosła kilkukrotnie, a prognozuje się, że trend ten utrzyma się przynajmniej przez kilka kolejnych lat.

Celem Cannabis Vera jest zostać czołowym polskim producentem wysokiej jakości kwiatostanów i innego surowca konopnego, który będzie operował także na rynku europejskim.

Patronite

Liderami spółki są młodzi przedsiębiorcy z kilkuletnim doświadczeniem w branży konopnej.

O emisji Cannabis Vera będę oczywiście informował na stronie Crowdnews.pl.


Lubisz moje teksty? Polub mój profil na Facebook-u 🙂

Czytaj też:   Koniec PlanMyDeal SA

Pamiętaj, że jakikolwiek tekst w serwisie Crowdnews.pl nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej. Serwis zawiera opisy warunków emisji akcji w ofertach crowdfundingowych i autorskie komentarze dotyczące tych ofert. Nie ponoszę odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych po lekturze tekstów w serwisie Crowdnews.pl. Jeśli planujesz inwestycję w akcje – za każdym razem dokładnie zapoznaj się z materiałami przedstawionymi przez emitenta. Nie kieruj się opinią moją ani jakiejkolwiek innej osoby.

Please follow and like us: