CStore celuje w 3 mln zł

CStore celuje w 3 mln zł

6 lutego, 2023 0 przez Crowdnews.pl

Na platformie crowdfundingowej Beesfund wystartowała otwarta emisja akcji producenta oprogramowania do przyjmowania zamówień online od klientów hurtowych, spółki CSTORE

Akcje CSTORE

Celem emitenta jest pozyskanie od inwestorów 3 mln zł, które przeznaczy m.in. na rozszerzenie architektury systemu CStore B2B L2 Open Source, przygotowanie dokumentacji systemu i działania marketingowe. 

Już teraz zadeklarowano objęcie akcji o wartości ponad 163 tysiące złotych, co oznacza przekroczenie progu powodzenia oferty. Cenę emisyjną akcji serii F ustalono na 2,40 zł. Daje to wycenę emitenta na poziomie ponad 30 mln zł. 

Z rozmów z Czytelnikami bloga wiem, że kolejna już kampania producenta oprogramowania do e-handlu cieszy się sporym zainteresowaniem. Z pewnością „rzucę okiem” na przedstawione przez spółkę dokumenty. Już teraz widzę, że może pochwalić się rosnącymi przychodami i zyskiem netto, co nie jest wcale takie częste wśród crowdfundingowych emitentów. 

Strona emisji: www.zainwestuj.cstore.pl.
Lubisz moje teksty – polub też mój profil na Facebook-u

Podoba Ci się mój blog? Możesz go wspierać na Patronite – Zostań Patronem

Pamiętaj, że jakikolwiek tekst w serwisie Crowdnews.pl nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej. Serwis zawiera opisy warunków emisji akcji w ofertach crowdfundingowych i autorskie komentarze dotyczące tych ofert. Nie ponoszę odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych po lekturze tekstów w serwisie Crowdnews.pl. Jeśli planujesz inwestycję w akcje – za każdym razem dokładnie zapoznaj się z materiałami przedstawionymi przez emitenta. Nie kieruj się opinią moją ani jakiejkolwiek innej osoby.
Please follow and like us:
Czytaj też:   Najciekawsze emisje akcji w 2021 - CrowdConnect i Kubota