CStore pozyskał ponad 0,5 mln zł – giełdowy debiut blisko

Producent oprogramowania do automatycznego przyjmowania zamówień online od klientów hurtowych CStore pozyskał blisko 520 tys. zł z emisji akcji. Na przełomie sierpnia i września spółka planuje złożyć dokumenty do GPW i zadebiutować na NewConnect jeszcze w tym roku.

Emisja akcji CSTORE

W ramach emisji pozyskaliśmy 519.260 zł. Zainwestowali dotychczasowi akcjonariusze, jak również dołączyło 24 nowych inwestorów, w tym jeden, który wyłożył aż 250 tys. zł. Pieniądze zgodnie z celami emisji zostaną przeznaczone na rozbudowę zespołu handlowego, którego celem jest dotarcie do szerszej bazy klientów zainteresowanych rozwiązaniem CStore B2B. Efekty zatrudnienia nowych osób do działu handlowego widzimy po znaczącym zwiększeniu spotkań z nowymi klientami. Część rozmów udało już się sfinalizować umowami

– powiedział Dawid Paszek, prezes zarządu CStore SA.

Rozbudowa zespołu sprzedażowego prowadzona jest z myślą o wyjściu na rynki anglojęzyczne, przede wszystkim w Wielkiej Brytanii. Docelowo CStore chce zwiększyć zatrudnienie w zespole sprzedażowym do 30 osób do końca bieżącego roku.

Klienci CStore

Z rozwiązań spółki od lat korzystają takie firmy jak amerykański koncern Cargill (zatrudniający 160 tys. osób) czy Vive Textile Recycling. Na początku 2024 r. do grona klientów CStore dołączyły takie firmy jak Foodwell (lider rynku bakalii w Polsce, właściciel takich marek jak Bakalland, Delecta, Anatol), Trefl (jeden z największych producentów zabawek i puzzli w Europie) czy NAC (producent urządzeń do domu i ogrodu). W I kwartale br. CStore wypracował 953,75 tys. zł przychodów (+50 proc. r/r) i 198,15 tys. zł EBITDA (+83 proc. r/r). Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, spółka zamierza zadebiutować na NewConnect.
Czytaj też:   Wystartowała nowa emisja CStore

Giełdowy debiut

Kontynuujemy prace przygotowawcze do debiutu na NewConnect. Na przełomie sierpnia-września 2024 r. planujemy wysłać pierwszą wersję dokumentu informacyjnego do GPW. Dążymy do debiutu w IV kw. 2024 r.

– deklaruje prezes zarządu CStore SA.

Źródło: informacja prasowa
Lubisz moje teksty – polub też mój profil na Facebook-u Podoba Ci się mój blog? Możesz go wspierać na Patronite – Zostań Patronem Pamiętaj, że jakikolwiek tekst w serwisie Crowdnews.pl nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej. Serwis zawiera opisy warunków emisji akcji w ofertach crowdfundingowych i autorskie komentarze dotyczące tych ofert. Nie ponoszę odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych po lekturze tekstów w serwisie Crowdnews.pl. Jeśli planujesz inwestycję w akcje – za każdym razem dokładnie zapoznaj się z materiałami przedstawionymi przez emitenta. Nie kieruj się opinią moją ani jakiejkolwiek innej osoby.
Please follow and like us:

Zobacz też

Mentzen dał zarobić

90% w 3,5 miesiąca. Tyle można było zarobić na akcjach Mentzen SA, biorąc udział w marcowej ofercie. Bardzo udany debiut spółki nie jest dla mnie żadną niespodzianką. Debiut akcji Mentzen…

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

RSS
Facebook
Facebook