Czas nadrobić zaległości

Przepraszam za długi czas nieobecności i nieaktualizowanie strony. Wyjazd i choroba sprawiły, że nie miałem do tego głowy. Czas nadrobić zaległości i przeanalizować kilka emisji.

Złośliwie można by napisać, że nic mnie nie ominęło. Wracam i widzę, że wśród trwających emisji jest spółka Janusza Palikota. Okazji do przyjrzenia się takiej ofercie oczywiście nie mogę przegapić. Z chęcią zajrzę też co ciekawego dzieje się w Cieleśnicy, która również po raz kolejny chce pozyskać kapitał od crowdfundingowych inwestorów.

Niestety nie dysponuję już taką ilością czasu jak dawniej, więc raczej nie dam rady zapoznać się szczegółowo z każdą ofertą. Z chęcią zapoznam się z Waszymi opiniami. Przepraszam również za brak odpowiedzi na Wasze wiadomości.

Cieszę się, że czekacie na moje opinie 🙂

 

Please follow and like us:
Czytaj też:   Ciekawa debata o emisjach akcji

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook