Detalion Games już z milionem! Dogrywka w poniedziałek

Zakończył się pierwszy etap emisji akcji spółki Detalion Games.

Emisja akcji Detalion Games

Detalion Games to polskie studio deweloperskie będące częścią grupy PlayWay SA. Spółka zamierza do końca roku zadebiutować na rynku NewConnect.

Grupa INC, która wspiera przy emisji akcji, poinformowała dziś, że sukcesem zakończył się pierwszy etap oferty – tzw. cicha runda inwestycyjna.

Udało się z niej pozyskać ponad 1 mln zł w zaledwie 24 godziny. Druga transza akcji, o wartości 355 tys. zł, zostanie zaoferowana od 27 kwietnia w publicznej kampanii crowdinvestingowej na platformie CrowdConnect.pl.

– Detalion Games jest pierwszą, realizowaną przez nas ofertą publiczną, podzieloną na dwie transze. Pierwsza transza, w ramach tzw. cichej rundy inwestycyjnej, została skierowana do członków Klubu 149. W niecałe 24 godziny złożyli skuteczne deklaracje objęcia akcji o wartości 1 mln zł. Już w poniedziałek startuje kampania crowdinvestingowa spółki na CrowdConnect.pl, w której dostepne będą, w takiej samej cenie emisyjnej jak w pierwszej transzy, pozostałe akcje o wartości ponad 350 tys. zł. – skomentował Paweł Śliwiński, prezes INC.

27 kwietnia (poniedziałek) o godz. 10:00 akcje Detalion Games zostaną publicznie zaoferowane na platformie CrowdConnect.pl prowadzonej przez Dom Maklerski INC. Inwestor będzie mógł objąć akcje o wartości maksymalnie 10 tys. zł.

Spółka produkuje gry przygodowo-logiczne oraz symulatory. Siedziba firmy mieści się w Rzeszowie. Na jej rzecz pracuje 11 osób, w tym Roland Pantoła – prekursor gamingu w naszym kraju.

Czytaj też:   Start emisji akcji Signius SA

Źródło: incsa.pl

Zobacz więcej informacji o emisji akcji Detalion Games

Please follow and like us:

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook