Detalion Games rusza z emisją akcji

Na platformie CrowdConnect rozpoczęła się emisja akcji spółki Detalion Games.

Emisja akcji Detalion Games

Detalion Games to polskie studio deweloperskie będące częścią grupy PlayWay SA.

Spółka produkuje gry przygodowo – logiczne oraz symulatory. Siedziba firmy mieści się w Rzeszowie a na jej rzecz pracuje 11 osób, w tym Roland Pantoła, prekursor gamingu w naszym kraju.

Celem spółki jest wydanie na przełomie roku 2020/2021 gry Nemezis: Mysterious Journey III. Aktualnie gra ukończona jest w 50%. Równolegle emitent prowadzić będzie prace preprodukcyjne dla gier z obszaru symulatorów, szukając pomysłów na nowe tytuły.

Parametry emisji akcji

Z emisji spółka zamierza pozyskać 1,375 mln zł. Połowa (660 tys. zł) przeznaczona zostanie na dokończenie wspomnianej gry. 300 tysięcy przeznaczone zostanie na powiększenie zespołu deweloperskiego, 265 tysięcy na bieżące wydatki a 150 tys. zł na promocję gry.

Cenę emisyjną 1 akcji Detalion Games ustalono na 5,50 zł. Nowi inwestorzy obejmą do 12,5% kapitału, co daje wycenę spółki (po przeprowadzeniu emisji) na poziomie 11 mln zł.

Emisja dojdzie do skutku pod warunkiem subskrybowania przez inwestorów akcji o wartości minimum 1 mln zł.

Spółka zamierza do końca br. zadebiutować na rynku NewConnect.

Zapisy na akcje Detalion Games

Zapisy na akcje spółki prowadzone są na stronie emisja.detaliongames.com. Oferta trwa od 20.04.2020 do 31.05.2020.

Minimalny zapis musi opiewać na 1820 akcji o wartości 10.010 zł.

Czytaj też:   Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Więcej informacji dostępnych jest na stronie emisji. Wkrótce postaram się napisać nieco więcej o ofercie i ocenić ją według własnych kryteriów.

Please follow and like us:

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook