Inwestorzy rzucili się na akcje Tenczynka Bezalkoholowego

Spółka Tenczynek Bezalkoholowe nie miała żadnych problemów z pozyskaniem blisko 4,2 miliony złotych w kampanii crowdfundingowej na rozpoczęcie produkcji bezalkoholowego piwa kraftowego.

Akcje Tenczynek Bezalkoholowe

Na akcje kierowanej przez Janusza Palikota firmy zapisało się na platformie Crowdway 1115 inwestorów. Przeciętny zapis opiewał na kwotę prawie 3.750 złotych.

Pierwotnie oferta crowdfundingowa miała trwać do 19 kwietnia, ale w ostatnich dniach zapisy na akcje przyspieszyły. Teraz inwestorzy, którzy czekali z zapisem do ostatniej chwili mogą żałować.

To kolejna zakończona sukcesem emisja akcji firmy z portfela Janusza Palikota. Wcześniej podobną kwotę pozyskała spółka Tenczyńska Okovita. To pozwala mieć nadzieję, że to nie koniec przygody z crowdfundingiem kontrowersyjnego biznesmena.

 

Zobacz więcej informacji o akcjach Tenczynek Bezalkoholowe

Please follow and like us:
Czytaj też:   Manufaktura Palikota nie wejdzie na giełdę?

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook