Iron VR sprzeda akcje w crowdfundingu

Na platformie CrowdConnect szykuje się kolejna emisja akcji, która może wzbudzić spore zainteresowanie inwestorów. Mowa o spółce Iron VR.

Emisja akcji Iron VR

Przyszły emitent jest spółką zależną od notowanego na NewConnect Carbon Studio. Kilka dni temu zapowiedział chęć zdobycia kapitałów w formule crowdinvestingu.

Spółce w oferowaniu akcji pomoże Dom Maklerski INC SA. Akcje Iron VR jeszcze w tym roku będzie można kupić na platformie CrowdConnect.pl.

Debiut akcji na rynku NewConnect planowany jest na przyszły rok. Także w przyszłym roku Carbon Studio planuje przeniesienie notowań akcji spółki z NewConnect na rynek główny GPW.

O spółce

Przyszły emitent powstał w styczniu br. w celu tworzenia mniejszych gier opartych o zaawansowany koncept rozgrywki. Zajmuje się również przenoszeniem gier innych producentów do wirtualnej rzeczywistości. Spółka zakłada produkcję kilku gier rocznie.

Ze względu na dynamicznie rozwijający się rynek wirtualnej rzeczywistości, planujemy w przyszłym roku dołączenie Iron VR do grona spółek notowanych na NewConnect, aby podnieść wiarygodność spółki w oczach inwestorów, kontrahentów i przyszłych partnerów biznesowych. Wcześniej jednak przeprowadzimy emisję akcji spółki, która ma nam pomóc w dynamicznym rozwoju firmy. Emisja odbędzie się już niebawem 

– mówi Karolina Koszuta, prezes Iron VR i członek zarządu Carbon Studio.

Parametry oferty Iron VR

Szczegóły emisji oraz cele kampanii zostaną przedstawione wkrótce na platformie CrowdConnect.pl.

W przyszłym roku zamierzamy także przenieść notowania akcji Carbon Studio z NewConnect na GPW. Niewątpliwie 2021 rok będzie dla nas przełomowy

– dodaje Karolina Koszuta.

Czytaj też:   Kolejkowo - chcę więcej takich ofert!

W sierpniu br. Iron VR zawarło umowę o ścisłej współpracy z Movie Games SA, która polega na stworzeniu czołowych gier z portfolio warszawskiego studia do wirtualnej rzeczywistości.

Movie Games, której akcje są notowane na NewConnect, jest także akcjonariuszem spółki Iron VR. Posiada 10 proc. jej akcji. To wynik pozyskania przez studio akcjonariuszy związanych z branżą gier wideo – w III kw. br. do spółki trafiło ponad 0,91 mln zł.

Perspektywy

Spółka szczególnie liczy na rozwój technologii VR.

Kilka dni temu swoją premierę miał najnowszy sprzęt wirtualnej rzeczywistości. Na rynku pojawiły się gogle Oculus Quest 2, należące do marki Facebook.

Wraz z pojawieniem się OQ2 spodziewamy się napływu wielu nowych użytkowników VR. Nasze produkcje będą gotowe do obsługi nowego sprzętu

– mówi Aleksander Caban, członek zarządu Carbon Studio.

Emisje akcji na CrowdConnect

Zapowiadana oferta to nie jedyna ciekawa emisja akcji, która w tym roku odbywać się będzie na platformie CrowdConnect.pl. Już za kilka dni inwestorzy będą mogli nabyć akcje Mazurskiej Manufaktury Alkoholi. Na listopad planowana jest emisja fotowoltaicznej spółki – Sunday Energy.

O nowych emisjach akcji na platformach crowdfundingowych będę oczywiście pisał na stronie Crowdnews.pl.

Źródło: CrowdConnect.pl


Lubisz moje teksty? Polub też mój profil na Facebook-u.

Please follow and like us:

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook