Udany debiut Detalion Games [aktualizacja]

Jutro, tj. 29 grudnia 2020 r. na rynku NewConnect odbędzie się debiut Detalion Games. Przedstawiam najważniejsze informacje o firmie i jutrzejszym debiucie.

Udany debiut Detalion Games [aktualizacja]

Kurs akcji producenta gier Detalion Games spadł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 6,6 proc. do 9,71 zł. 

Inwestorzy, którzy kupowali akcje podczas kwietniowej oferty na platformie CrowdConnect mogą być jednak bardzo zadowoleni. Dla nich taka cena akcji oznacza zysk w wysokości ponad 76%. 

Akcje Detalion Games

Detalion Games to producent gier, który w kwietniu br. przeprowadził crowdfundingową emisję akcji. Oferta odbywała się przy wsparciu platformy CrowdConnect. Pisałem o niej m.in. w tekstach:

Przypomnę tylko, że w dwóch transzach spółka oferowała łącznie 250 tys. akcji. Cena emisyjna wynosiła 5,50 zł, co dawało wycenę całej firmy na poziomie 9,6 mln zł. Akcje objęło wtedy 76 podmiotów, w tym 73 osoby fizyczne i 3 osoby prawne.

Kwietniowa oferta Detalion Games cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem a wszystkie oferowane akcje znalazły nabywców w ciągu 30 minut.

Debiut Detalion Games

Podczas jutrzejszego debiutu spółki na rynku NewConnect do obrotu wprowadzonych zostanie 2.000.000 akcji Detalion Games:

  • 1.000.000 akcji serii A;
  • 500.000 akcji serii B;
  • 250.000 akcji serii C;
  • 250.000 akcji serii D (ze wspomnianej oferty crowdfundingowej).
Czytaj też:   Jeszcze o wycenach spółek na przykładzie Iron VR

Kurs odniesienia wyniesie 10,40 zł, co wynika z poziomu cen wszystkich transakcji na akcjach Detalion Games.

Jak czytamy na stronie NewConnect.pl:

W ciągu 12 miesięcy (…) miały miejsce łącznie 35 transakcje sprzedaży akcji po cenie od 0,10 zł do 17 zł na łączną liczbę 515.598 szt. akcji. Łączna wartość sprzedaży wyniosła 4.244.582 zł.

O spółce

Detalion Games S.A. prowadzi działalność w zakresie produkcji gier AA (średnio budżetowych) z 12-18 miesięcznym cyklem tworzenia. Jutrzejszy debiutant tworzy gry z gatunku przygodowo-logicznych oraz symulatorów.

Środki pozyskane z ostatniej emisji akcji przeznaczone miały być głównie na dokończenie gry Schizm III: Nemezis oraz powiększenie zespołu deweloperskiego.

Więcej informacji o jutrzejszym debiucie Detalion Games na stronie newconnect.pl.

Please follow and like us:

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook