KNF uczy crowdfundingu

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) uruchomił dziś platformę learningową, na której tłumaczy zasady rządzące rynkiem crowdfundingu.

KNF uczy crowdfundingu

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach swoich działań edukacyjnych uruchomił dziś platformę e-learningową, która przedstawia innowacyjne rozwiązania na rynku finansowym (FinTech). Wśród przedstawianych tematów znajdują się zasady funkcjonujące na rynku crowdfundingu udziałowego oraz zagrożenia związane z inwestowaniem w młode spółki.

Kursy dostępne są na stronie edukacjafintech.mynetwork.pl. Korzystanie z platformy e-learningowej jest bezpłatne, a ukończenie kursu jest poświadczone certyfikatem. Szkolenie przygotowane zostały w ramach Centrum Edukacji dla Bezpieczeństwa Rynku Finansowego.

Szkolenia

W tej chwili platforma umożliwia ukończenie 5 kursów zakończonych quizami:

Czytaj też:   Start emisji akcji Signius SA

Może Cię zainteresuje:

Please follow and like us:

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook