Najciekawsze emisje akcji w 2021 – CrowdConnect i Kubota

Najciekawsze emisje akcji w 2021 – CrowdConnect i Kubota

3 stycznia, 2022 0 przez Crowdnews.pl

Jakie były najciekawsze emisje akcji w 2021 roku? W ostatnich dniach na facebookowej grupie „crowdfunding udziałowy” wybieraliśmy najciekawszą crowdfundingową ofertę oraz platformę, która przygotowała najbardziej wartościowe emisje.

Najciekawsze emisje akcji

Zdaniem uczestników grupy, platformą crowdfundingową z najciekawszymi emisjami w ubiegłym roku była platforma CrowdConnect. Zdobyła ona w głosowaniu 49 głosów i o 11 wyprzedziła platformę Crowdway.

Te dwa podmioty zdecydowanie wyprzedziły konkurencję. Trzecie miejsce zajął „beniaminek” – Navigator Crowd, który zdobył 16 głosów. Osiem osób wskazało na platformę Beesfund. Kolejne miejsca zajęły FindFunds oraz Emiteo.

Emitenci

O ile wśród platform trwała zacięta walka o pierwsze miejsce, tak inwestorzy nie mieli problemu ze wskazaniem najlepszego emitenta w ubiegłym roku.

Zdecydowanie najwięcej osób wskazało na producenta legendarnych klapków – Kubota. Kolejne miejsca w głosowaniu zajęły Lajuu, Balticus, Biogo, Kombinat Konopny i CStore. Inwestorzy wskazywali też m.in. na True man skin care, Pora na Pola i CanPoland.

Mam nadzieję, że za rok powtórzymy tego typu głosowanie i wybór najlepszych platform i emitentów będzie zdecydowanie trudniejszy. Oczywiście z powodu wysokiego poziomu tegorocznych ofert.

 

 


Lubisz moje teksty – polub też mój profil na Facebook-u.

Pamiętaj, że jakikolwiek tekst w serwisie Crowdnews.pl nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej. Serwis zawiera opisy warunków emisji akcji w ofertach crowdfundingowych oraz autorskie komentarze dotyczące tych ofert. Nie ponoszę odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych po lekturze tekstów w serwisie Crowdnews.pl. Jeśli planujesz inwestycję w akcje – za każdym razem dokładnie zapoznaj się z materiałami przedstawionymi przez emitenta. Nie kieruj się opinią moją ani jakiejkolwiek innej osoby.

Patronite

Czytaj też:   Emisja 2loop Tech mnie nie zachwyciła

Może Cię zainteresuje:

Please follow and like us: