Ostatnie dni na kupno akcji Retro SA [webinar]

Zostały ostatnie dni na złożenie zapisu na akcje ciekawej spółki Retro SA. Podczas niedawnego webinaru zarząd emitenta przedstawił najważniejsze informacje związane z inwestowaniem w branżę wykończeniowo-dekoracyjną.

Emisja akcji Retro SA

EmitentEmitentRetro S.A.
BranżaBranżaprodukcja płytek dekoracyjnych
Kwota zbiórkiKwota zbiórki4.005.000 zł
Udział w kapitale nowych akcjiProcent oferowany31,03%
Wycena spółkiWycena spółki (według ceny emisyjnej) 8,9 mln zł
Cena emisyjnaCena emisyjna89 zł - akcje serii B
Liczba oferowanych akcjiLiczba oferowanych akcji45.000 akcji serii B
Data zakończenia emisjiData zakończenia oferty 13.05.2021
Cel emisjiCel emisjiAutomatyzacja i robotyzacja procesu produkcji płytek ze starej cegły rozbiórkowej, zakup i uruchomienie zautomatyzowanej linii do produkcji okładzin ścienno-elewacyjnych wykonywanych z betonu, rozwój kanałów sprzedaży
Strona emisjiStrona emisjihttps://retrocegla.pl/emisja-akcji/

O rozpoczęciu emisji pisałem w tekście Rozpoczęły się zapisy na akcje Retro SA. Swoją ocenę oferty przedstawiłem natomiast we wpisie Retro SA – taka oferta mi się podoba. Jak zaznaczyłem we wspomnianej analizie – oferta bardzo mi się podoba, ale oczywiście każdy inwestor powinien przeprowadzić własną analizę szans i zagrożeń.

Pomocny może być w tym webinar, podczas którego Konrad Pawełczyk oraz Sebastian Pawełczyk (Zarząd Retro SA) przybliżyli uczestnikom najważniejsze informacje związane z inwestowaniem w branżę wykończeniowo-dekoracyjną.

Webinar

Podczas webinaru zorganizowanego przez Prosper Capital Dom Maklerski,  przedstawiciele emitenta:

  • Scharakteryzowali rynek wykończeniowo-dekoracyjny w Polsce,
  • Przedstawili trendy w branży budowalno-wykończeniowej,
  • Omówili potencjał dochodowy rynku okładzin ściennych i elewacyjnych,
  • Przedstawili zalety i ryzyka związane z inwestowaniem w branżę wykończeniowo-dekoracyjną,
  • Przedstawili szczegóły Publicznej Oferty Akcji Serii B Retro SA.

 

Przypominam, że oferta kończy się 29.04.2021 r. (aktualizacja: zapisy przedłużone do 11 maja) a materiały dotyczące emisji dostępne są m.in. na stronie internetowej domu maklerskiego Prosper Capital Dom Maklerskiwww.pcdm.pl i Noble Securitiesnoblesecurities.pl oraz stronie emitenta – retrocegla.pl/emisja-akcji/.


Lubisz moje teksty polub też mój profil na Facebook-u


Pamiętaj, że jakikolwiek tekst w serwisie Crowdnews.pl nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej. Serwis zawiera opisy warunków emisji akcji w ofertach crowdfundingowych i autorskie komentarze dotyczące tych ofert. Nie ponoszę odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych po lekturze tekstów w serwisie Crowdnews.pl. Jeśli planujesz inwestycję w akcje – za każdym razem dokładnie zapoznaj się z materiałami przedstawionymi przez emitenta. Nie kieruj się opinią moją ani jakiejkolwiek innej osoby.

Please follow and like us:
Czytaj też:   Rozpoczęły się zapisy na akcje Retro SA

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook