Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty.

Emisja Kolejkowa

EmitentEmitentKolejkowo S.A.
BranżaBranżarozrywka - wystawa makiet kolejowych
Kwota zbiórkiKwota zbiórki3 269 440 PLN
Udział w kapitale nowych akcjiProcent oferowany8,5%
Wycena spółkiWycena spółki (według ceny emisyjnej) 35,1 mln zł
Cena emisyjnaCena emisyjna32 PLN
Liczba oferowanych akcjiLiczba oferowanych akcji102.170 akcji serii C
Data zakończenia emisjiData zakończenia oferty 14.06.2024
Cel emisjiCel emisjiotwarcie wystawy w Warszawie, budowa makiet dla następnej lokalizacji
Strona emisjiStrona emisjihttps://www.kolejkowo.pl/emisja
Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści:
Informujemy, że oferta akcji serii C zakończyła się sukcesem, a wszystkie oferowane akcje zostały opłacone. Ze względu na wymogi ustawowe zapisy formalnie pozostają otwarte do 20.05.2024. W związku z przyjętymi zasadami przydziału (na zasadzie kto pierwszy), dalsze akcje nie będą już przydzielane. W związku z tym prosimy o nieskładanie kolejnych zapisów.
Oznacza to, że już po 7 dniach trwania emisji wszystkie oferowane akcje Kolejkowa znalazły swoich nabywców. Spółka pozyska więc od inwestorów 3.269.440 PLN. Tym samym wycena firmy z Jeleniej Góry wzrośnie do kwoty powyżej 38 mln zł.

Czat z Prezesem Kolejkowa

O trwającej ofercie pisałem w poniedziałek w tekście Kolejkowo – chcę więcej takich ofert! Sprawdziły się moje zapowiedzi o sporym zainteresowaniu akcjami Kolejkowa. Spółce serdecznie gratuluję sukcesu i życzę powodzenia w dalszym rozwoju. Jednocześnie przypominam o jutrzejszym czacie z Prezesem Jakubem Paczyńskim, który odbędzie się w serwisie Stockwatch.
Lubisz moje teksty – polub też mój profil na Facebook-u Podoba Ci się mój blog? Możesz go wspierać na Patronite – Zostań Patronem Pamiętaj, że jakikolwiek tekst w serwisie Crowdnews.pl nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej. Serwis zawiera opisy warunków emisji akcji w ofertach crowdfundingowych i autorskie komentarze dotyczące tych ofert. Nie ponoszę odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych po lekturze tekstów w serwisie Crowdnews.pl. Jeśli planujesz inwestycję w akcje – za każdym razem dokładnie zapoznaj się z materiałami przedstawionymi przez emitenta. Nie kieruj się opinią moją ani jakiejkolwiek innej osoby.
Please follow and like us:
Czytaj też:   Czy warto kupić akcje Mentzen SA?

Zobacz też

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

Start emisji akcji Signius SA

Przy wsparciu Platformy Ofert Publicznych INC rozpoczęła się emisja akcji Signius SA. Oto najważniejsze fakty o ofercie.

RSS
Facebook
Facebook