Petgram znowu wydłuża zapisy

Petgram znowu wydłuża zapisy

1 grudnia, 2022 0 przez Crowdnews.pl

Spółka Petgram, która prowadzi emisję akcji przy wsparciu platformy CrowdConnect, po raz kolejny wydłużyła termin przyjmowania zapisów.

Emisja akcji Petgram

Celem trwającej emisji jest pozyskanie od inwestorów kwoty do 3 mln zł. Środki zostaną przeznaczone na rozwój aplikacji, działania marketingowe oraz przejęcie portalu adopcyjnego Petopo.com.

Spółka kolejny raz poinformowała o zmianie terminu trwania oferty. Według najnowszego harmonogramu zapisy w ramach transzy CrowdConnect będą przyjmowane do 15 grudnia, a cała oferta potrwa do 16 grudnia br.

Kampania wystartowała w październiku 2022 r., o czym informowałem w tekście Petgram – trwa emisja akcji „Instagrama dla zwierząt”.

Zmiana terminu

Po raz drugi zdecydowaliśmy się na przedłużenie terminu trwającej oferty publicznej akcji prowadzonej w formie kampanii crowdinvestingowej. Potencjalni inwestorzy sygnalizowali nam, że potrzebują więcej czasu, aby dokładnie zapoznać się z naszą działalnością i podjąć decyzję. W związku z tym postanowiliśmy wydłużyć termin naszej oferty publicznej. Wierzymy, że dzięki otrzymanemu wsparciu staniemy się liderem na rynku pet-tech, który ma przed sobą obiecujące perspektywy rozwoju.

– skomentował Jordan Wojsym-Antoniewicz, prezes zarządu Petgram S.A.

Parametry oferty

W ramach publicznej emisji akcji oferowanych jest nie mniej niż 149.253 i nie więcej niż 448.000 akcji serii B. Cenę emisyjną ustalono na poziomie 6,70 zł za jedną akcję. Daje to wycenę spółki na poziomie 16 mln zł (pre-ipo).

W przyszłości emitent zamierza zadebiutować na rynku NewConnect. Szczegółowe informacje o trwającej kampanii znajdziecie na stronie emisji crowdconnect.pl/campaigns/petgram.

Czytaj też:   Greyhound Group - takich emisji wolałbym nie widzieć

Źródło: informacja prasowa

Patronite

Lubisz moje teksty – polub też mój profil na Facebook-u

Please follow and like us: