VE SA sprzedaje akcje. Prezes odpowiedział na pytania inwestorów

VE SA sprzedaje akcje. Prezes odpowiedział na pytania inwestorów

15 kwietnia, 2020 0 przez Crowdnews.pl

Do 29 kwietnia na platformie FundedByMe trwa crowdfundingowa emisja akcji VE SA. Dziś Prezes spółki odpowiadał na pytania potencjalnych inwestorów.

Emisja akcji VE SA

VE SA to spółka zajmująca się produkcją elektroniki oraz tworzeniem oprogramowania. Specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań dla urządzeń tzw. internetu rzeczy. Najnowszym produktem firmy jest system zabezpieczeń rowerowych Shield.Bike.

Prezes spółki Sebastian Reszpondek odpowiadał dziś na pytania inwestorów na czacie w serwisie Stockwatch.

Podczas rozmowy poruszano m.in. temat kontraktu z firmą niemiecką, który może w ciągu 3 lat osiągnąć 15 mln zł oraz finansów spółki. Kapitał własny emitenta wynosi 100.000 zł. Z trwającej emisji VE SA chce pozyskać 2,1 mln zł, co daje wycenę firmy na poziomie 9,5 mln zł. Moim zdaniem bardzo dużo jak na wspomnianą wysokość kapitału własnego.

Na plus warto wspomnieć brak zadłużenia spółki, zapowiedź szybkiego osiągnięcia zysków oraz brak planów kolejnych emisji akcji. Planowany jest za to debiut akcji na rynku NewConnect, co może nastąpić w ciągu 2 lat.

Cały zapis rozmowy dostępny jest pod adresem: https://www.stockwatch.pl/czat-inwestorow-gieldowych/sebastian-reszpondek-prezes-zarzadu-ve-sa-start-15-kwietnia-o-1400,315

Zapisy na akcje trwają na stronie FundedByMe.

Zobacz więcej informacji o emisji VE SA

Patronite
Please follow and like us:
Czytaj też:   Manufaktura Palikota nie wejdzie na giełdę?