Wealth Solutions z Radosławem Majdanem

Na platformie Crowdway trwa emisja akcji spółki Wealth Solutions. Spółka poinformowała o nawiązaniu współpracy z Radosławem Majdanem.

Emisja akcji Wealth Solutions

Emitent Emitent Wealth Solutions
Branża Wealth Solutions Branża dystrybucja dóbr luksusowych (głównie alkohole)
Kwota zbiórki Wealth Solutions Kwota zbiórki 2.505 tys. zł
Udział w kapitale nowych akcji Procent oferowany 25,91% (po umorzeniu własnych akcji)
Wycena Wealth Solutions Wycena spółki (według ceny emisyjnej) 7,2 mln zł (po umorzeniu własnych akcji)
Cena emisyjna Wealth Solutions Cena emisyjna 1,16 zł
Liczba oferowanych akcji Wealth Solutions Liczba oferowanych akcji 2.160.000
Data zakończenia emisji Data zakończenia oferty 27.08.2020
Cel emisji Wealth Solutions Cel emisji Nowe limitowane serie alkoholi, kreacja alkoholi konsumpcyjnych, promocja
Strona emisji Wealth Solutions Strona emisji moje.wealth.pl

www.crowdway.pl

Współpraca z Radosławem Majdanem

Wealth Solutions, spółka zajmująca się kreacją ekskluzywnych alkoholi, poinformowała o nawiązaniu współpracy z Radosławem Majdanem. Jej efektem będą limitowane edycje whisky stworzone z udziałem jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego świata sportu i mediów.

W swojej 13-letniej historii firma zrealizowała ponad 30 kolekcjonerskich edycji alkoholi, m.in. whisky, rumów, koniaków czy win z całego świata. Stworzona przez jej zespół butelka 51-letniej, japońskiej whisky Karuizawa na licytacji w Hong Kongu, osiągnęła cenę 700 tysięcy zł.

Umową z Radosławem Majdanem zakłada stworzenie serii whisky z kategorii single cask. Oznacza to, że trunek pochodzi wyłącznie z konkretnych beczek, a więc jego ilość jest ograniczona do kilkuset butelek w przypadku każdej z limitowanych edycji.

Założenia projektu

Wiemy, gdzie szukać whisky i potrafimy wybrać najlepsze beczki. Mamy już wstępnie wytypowane destylarnie, które chcemy wykorzystać w nowym projekcie. Każda z nich to gwarancja, że whisky sygnowana nazwiskiem Radosława Majdana będzie synonimem jakości

– mówi Radosław Butryn, Prezes Zarządu Wealth Solutions SA.

Cieszę się, że pomysł, który zrodził się w Wealth Solutions, u Adama Śmieżewskiego, posiadającego wieloletnie doświadczenie na rynku alkoholi, spotkał się z zainteresowaniem Radosława Majdana

– dodaje Butryn.

Radosław Majdan będzie zaangażowany w cały proces powstawania produktów: począwszy od selekcji beczek, przez projektowanie butelki i etykiety od strony wizualnej, aż po wsparcie sprzedaży.

Od wielu lat zgłębiam świat whisky. Początkowo były to unikatowe prezenty od znajomych, z których powstała domowa kolekcja, a także degustacje limitowanych edycji w gronie przyjaciół. Współpraca z niezależną firmą, która ma dostęp do wielu różnorodnych destylarni na całym świecie to dla mnie wspaniała przygoda i okazja do rozwijania pasji. Zawsze marzyłem o takim projekcie

– mówi Radosław Majdan.

Radosław Majdan

Majdan jest jednym z najbardziej znanych polskich sportowców. Swoją karierę jako bramkarz zaczynał w Pogoni Szczecin. W kolejnych latach grał w klubach w Turcji, Grecji i Izraelu, a także w reprezentacji Polski. Po zakończeniu profesjonalnej kariery piłkarskiej był m.in. trenerem, działaczem sportowym, radnym, biznesmenem.

Jest również udziałowcem notowanej na rynku NewConnect spółki Vabun SA, która działa w branży kosmetycznej.

Wealth Solutions

Spółka zajmuje się poszukiwaniem wyjątkowych trunków, na bazie których tworzy limitowane serie skierowane do koneserów i kolekcjonerów na całym świecie. Wealth Solutions ma na koncie również limitowane serie szwajcarskich zegarków Spirit Watches, zawierających kapsułki z najstarszymi alkoholami świata – rumem, koniakiem i whisky.

Obecnie Wealth Solutions przeprowadza crowdfundingową emisję akcji, z której chce pozyskać ponad 2,5 mln zł. Jak dotychczas oferta nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem inwestorów, jednak nawiązanie współpracy ze znanym piłkarzem może pomóc w osiągnięciu celu.

Linki

Więcej informacji o Wealth Solutions znajdziecie na stronie www.wealth.pl

Zapisy na akcje trwają na platformie Crowdway. Link do oferty: www.moje.wealth.pl

Lubisz moje teksty? Zalajkuj mój profil na Facebook-u.

Źródło: informacja prasowa


Pamiętaj, że jakikolwiek tekst w serwisie Crowdnews.pl nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej. Serwis zawiera opisy warunków emisji akcji w ofertach crowdfundingowych oraz autorskie komentarze dotyczące tych ofert. Nie ponoszę odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych po lekturze tekstów w serwisie Crowdnews.pl. Jeśli planujesz inwestycję w akcje – za każdym razem dokładnie zapoznaj się z materiałami przedstawionymi przez emitenta. Nie kieruj się opinią moją ani jakiejkolwiek innej osoby.

Please follow and like us:
Czytaj też:   Niezrozumiała emisja Constance Care

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook