Zabawa dla kibiców – Euro 2020 z Crowdnews

W przyszłym tygodniu odpoczywam od inwestycji. Od dziś bawię na kilkudniowych wakacjach, które sfinansowali Patroni bloga – bardzo im za to dziękuję. Podejrzewam, że część z Was też zwraca teraz mniejszą uwagę na giełdę – trwa przecież EURO 2020 (spóźnione o rok). Dzięki uprzejmości Księgarni Maklerska.pl zapraszam Was do wspólnej zabawy w typowanie wyników.

Zabawa Euro 2020 z Crowdnews

Zasady zabawy są proste – przez 7 dni będę zamieszczać na facebookowym profilu Crowdnews post z rozpiską meczów Euro 2020 na następny dzień. W komentarzach typujemy dokładne wyniki (1:0, 2:2) – za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujesz 3 pkt. Dodatkowo osoba, która zrobi to jako pierwsza otrzymuje bonusowy punkt. Jeśli uda Ci się jedynie wytypować zwycięzcę meczu (lub remis) wtedy otrzymujesz 1 pkt.

Komentarzy z wynikami nie można edytować (nie będą brane pod uwagę). Jeśli chcesz poprawić swój typ, wtedy skasuj stary komentarz i napisz nowy. W postach podam godziny, do których można typować (zazwyczaj 15 minut przed rozpoczęciem pierwszego meczu).

Oczywiście typować można tylko raz w dany dzień (liczy się pierwszy komentarz).

Mecze Euro 2020

Typować będziemy mecze Euro 2020 rozgrywane od najbliższego poniedziałku do niedzieli (łącznie 19 spotkań):

Poniedziałek

Szkocja – Czechy
Polska – Słowacja
Hiszpania – Szwecja

Wtorek

Węgry – Portugalia
Francja – Niemcy

Środa

Finlandia – Rosja
Turcja – Walia
Włochy – Szwajcaria

Czytaj też:   Emisja 2loop Tech mnie nie zachwyciła

Czwartek

Ukraina – Macedonia Północna
Dania – Belgia
Holandia – Austria

Piątek

Szwecja – Słowacja
Chorwacja – Czechy
Anglia – Szkocja

Sobota

Węgry – Francja
Portugalia – Niemcy
Hiszpania – Polska

Niedziela

Włochy – Walia
Szwajcaria – Turcja

Mecze z udziałem Polski są punktowane podwójnie. Do zabawy możesz przystąpić w każdej chwili, ale oczywiście im zrobisz to szybciej – tym większe masz szansę na wygraną. W przypadku równej liczby punktów zdecyduje dogrywka – wytypowanie wyników meczów, które podam.

Nagroda

A skoro o nagrodę chodzi to będą dwie – zdobywca największej liczby punktów może liczyć na podziw i uznanie innych Czytelników bloga oraz nagrodę ufundowaną przez Księgarnię Maklerska.pl.

Nagrodą tą będzie bardzo ciekawa książka na temat inwestowania „Najważniejsza rzecz”. Oto jej opis na stronie księgarni:

Najważniejsza rzecz jest świetną propozycją dla osób zainteresowanych rynkiem akcyjnym oraz dłużnym w średnio – i długoterminowym horyzoncie czasowym. Obok Inteligentnego inwestora stanowi podstawowe źródło wiedzy dla osób skoncentrowanych na odpowiedzialnym i bezpiecznym inwestowaniu w wartość.

Howard Marks słynie z błyskotliwych listów skierowanych do swoich klientów. Wykorzystując je w książce, przedstawia swoje podejście inwestycyjne, które bazuje na cykliczności rynków, relacji ceny rynkowej do wartości wewnętrznej oraz identyfikacji i świadomej akceptacji poszczególnych ryzyk. Wymienia 20 najważniejszych rzeczy w inwestowaniu i omawia między innymi takie elementy jak: koncepcję myślenia drugiego poziomu, podejście kontrariańskie czy inwestowanie defensywne.

Sponsor nagrody

Księgarnia Maklerska.pl istnieje od 1 maja 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie. Współpracuje z polskimi oraz zagranicznymi wydawnictwami.

Czytaj też:   Start emisji akcji Signius SA

Jej oferta to ponad 1500 książek o inwestowaniu na giełdzie oraz szeroko pojętym rozwoju osobistym. Prezentuje tytuły większości wydawnictw działających na terenie Polski zajmujących się tematyką giełdy oraz najlepsze pozycje anglojęzyczne. O kilku ciekawych książkach, które są dostępne w księgarni Maklerska.pl pisałem jakiś czas temu w tekście Książki dla inwestora giełdowego.

Od 2014 roku Maklerska.pl zajmuje się również działalnością wydawniczą. Od tego czasu wydała między innymi takie bestsellery jak: „Analiza price action” Ala Brooksa, „Geometrię Fibonacciego” Pawła Danielewicza, czy „Analizę techniczną rynków finansowych” Murphy’ego.

Gorąco zachęcam do odwiedzenie strony internetowej księgarni, gdzie można m.in. bezpłatnie pobrać fragmenty ciekawych książek.

Powodzenia w zabawie – pierwszego postu konkursowego oczekuj już w niedzielę!

Please follow and like us:

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook