Jutro start emisji Stoprocent SA


Jutro na platformie Emiteo ruszą zapisy na akcje spółki Stoprocent. Dziś prezentuję informację prasową na ten temat.

Emisja akcji Stoprocent

Na rynek polskiej odzieży streetwear wraca marka Stoprocent. Jej twórcą i dyrektorem kreatywnym jest Winicjusz Wini Bartków. Odpowiada on na oczekiwania fanów marki i zapowiada wielki powrót legendarnego brandu.

Stoprocent spółka akcyjna umożliwi od jutra dołączenie do grupy inwestorskiej.

Emisja akcji

Powrót i sprzedaż akcji połączona ze specjalnym live’m na kanale Winiego rozpocznie się 22.06.2022 o godzinie 18:00. Podczas live’u ekipa stoprocent wraz z gośćmi na żywo w studio będzie relacjonować jak przebiega emisja akcji oraz wejdzie w interakcje z fanami poprzez możliwość zadzwonienia do studia. Przygotowane są również inne interakcje z fanami. Podczas live’a Wini będzie opowiadał o idei emisji i planach spółki.

Marka wraca do legendarnej jakości i z nowym sklepem internetowym, który oprócz klasycznej dostępności ubrań będzie umożliwiał zakup limitowanych dropów. Wciąż Stoprocent to muzyka, sport i ulica. Firma zapowiada rozwój zespołu, nowy kanał youtube o modzie streetwear i nowy sklep stacjonarny. Ma on stać się „świątynią Stoprocent”.

Pakiety inwestorskie

Oprócz gadżetów i zniżek, inwestorzy mają możliwość (w zależności od wykupionych pakietów) m.in. na otrzymanie vipowskich biletów na imprezę połączoną z pokazem nowej kolekcji, imprezę priv u Winiego, czy wizytę w programie Winiego na YT. 

Inne przywileje akcjonariuszy to dostęp do limitowanych dropów oraz współdecydowanie w najważniejszych decyzjach biznesowych Stoprocent poprzez specjalnie przygotowaną przestrzeń komunikacyjną dla inwestorów.

Czytaj też:   Kombinat Konopny jak Palikot? Kolejna emisja konopnej spółki

Zespół Stoprocent

Z KRS wynika, że do rady nadzorczej spółki dołączył producent Mateusz Matheo Schmidt, pisarz Jakub Żulczyk i pierwszy projektant firmy Guru Gomez.

Do komórki strategicznej emitent pozyskał dwóch ekspertów od biznesu e-commerce i marketingu. Są to Adam Romanowski, redaktor naczelny magazynu Vaib i współtwórca spółki Vito Team oraz Maciej Grad – brand manager poznańskiej agencji Semcore.

Powyższy tekst pochodzi z informacji prasowej spółki. Z czasem napiszę coś więcej o tej emisji.

Szczegóły możecie już poznać na stronie emisji – emisja.stoprocent.com.

Źródło: informacja prasowa


Lubisz moje teksty – polub też mój profil na Facebook-u

Pamiętaj, że jakikolwiek tekst w serwisie Crowdnews.pl nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej. Serwis zawiera opisy warunków emisji akcji w ofertach crowdfundingowych i autorskie komentarze dotyczące tych ofert. Nie ponoszę odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych po lekturze tekstów w serwisie Crowdnews.pl. Jeśli planujesz inwestycję w akcje – za każdym razem dokładnie zapoznaj się z materiałami przedstawionymi przez emitenta. Nie kieruj się opinią moją ani jakiejkolwiek innej osoby.
Please follow and like us:

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook