Pytania do Wolf & Oak Distillery
W ostatnich tygodniach dostałem sporo pytań na temat sytuacji Wolf & Oak Distillery. To spółka, która przeprowadziła emisję akcji ponad 3 lata temu przy wsparciu platformy Beesfund. Akcje Wolf & Oak Sam jestem posiadaczem akcji tej firmy i niestety zgadzam się z niektórymi innymi inwestorami, że polityka informacyjna emitenta pozostawiaCzytaj dalej:


