Debiut OLYMP na plusie

Dziś na rynku NewConnect zadebiutowały akcje producenta i dostawcy kompleksowych rozwiązań dla branży fitness – spółki Olymp.

Akcje Olymp

Pierwszą transakcję zawarto po kursie 1,49 zł, co oznacza 49% zysku względem ceny emisyjnej. Po kilkudziesięciu minutach kurs zaczyna spadać, ale nadal jest o kilkanaście procent wyższy niż cena sprzedaży akcji w ofercie. 

Crowdfundingowa emisja akcji spółki Olymp przeprowadzona została w 2020 roku przy wsparciu platformy Crowdconnect. Cena emisyjna wynosiła 1 zł.

Aktualizacja, godz. 13:35Kurs akcji Olymp ponownie zwyżkuje i wynosi już 2 zł, czyli 100% powyżej ceny emisyjnej.

 
Lubisz moje teksty – polub też mój profil na Facebook-u

Pamiętaj, że jakikolwiek tekst w serwisie Crowdnews.pl nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej. Serwis zawiera opisy warunków emisji akcji w ofertach crowdfundingowych i autorskie komentarze dotyczące tych ofert. Nie ponoszę odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych po lekturze tekstów w serwisie Crowdnews.pl. Jeśli planujesz inwestycję w akcje – za każdym razem dokładnie zapoznaj się z materiałami przedstawionymi przez emitenta. Nie kieruj się opinią moją ani jakiejkolwiek innej osoby.
Please follow and like us:
Czytaj też:   Skra Częstochowa pozyskała 175 tysięcy złotych

Zobacz też

CStore celuje w 3 mln zł

Na platformie crowdfundingowej Beesfund wystartowała otwarta emisja akcji producenta oprogramowania do przyjmowania zamówień online od klientów hurtowych, spółki CSTORE. 

Skra Częstochowa pozyskała 175 tysięcy złotych

Na platformie crowdfundingowej Beesfund zakończyła się emisja akcji klubu sportowego Skra Częstochowa.

RSS
Facebook
Facebook