Debiut OLYMP na plusie

Debiut OLYMP na plusie

24 stycznia, 2023 0 przez Crowdnews.pl

Dziś na rynku NewConnect zadebiutowały akcje producenta i dostawcy kompleksowych rozwiązań dla branży fitness – spółki Olymp.

Akcje Olymp

Pierwszą transakcję zawarto po kursie 1,49 zł, co oznacza 49% zysku względem ceny emisyjnej. Po kilkudziesięciu minutach kurs zaczyna spadać, ale nadal jest o kilkanaście procent wyższy niż cena sprzedaży akcji w ofercie. 

Crowdfundingowa emisja akcji spółki Olymp przeprowadzona została w 2020 roku przy wsparciu platformy Crowdconnect. Cena emisyjna wynosiła 1 zł.

Aktualizacja, godz. 13:35Kurs akcji Olymp ponownie zwyżkuje i wynosi już 2 zł, czyli 100% powyżej ceny emisyjnej.

 
Lubisz moje teksty – polub też mój profil na Facebook-u

Pamiętaj, że jakikolwiek tekst w serwisie Crowdnews.pl nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej. Serwis zawiera opisy warunków emisji akcji w ofertach crowdfundingowych i autorskie komentarze dotyczące tych ofert. Nie ponoszę odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych po lekturze tekstów w serwisie Crowdnews.pl. Jeśli planujesz inwestycję w akcje – za każdym razem dokładnie zapoznaj się z materiałami przedstawionymi przez emitenta. Nie kieruj się opinią moją ani jakiejkolwiek innej osoby.
Please follow and like us:
Czytaj też:   Spółka OLYMP zadebiutuje na NewConnect