Wystartowała nowa emisja CStore

Dziś wystartowała nowa emisja akcji CStore. Jest to ostatnia oferta przed planowanym na ten rok debiutem na NewConnect.

Emisja akcji CStore

Doskonale znana Czytelnikom bloga spółka podała najważniejsze informacje na temat rozpoczętej właśnie emisji. Szczegółowe parametry oferty oraz formularz zapisu dostępne są na stronie emisji – www.emisja.cstore.pl. Cenę emisyjną ustalono na 2 złote. Daje to wycenę emitenta pre-ipo na poziomie 23,1 mln zł. W trwającej ofercie CStore chce pozyskać 1,3 mln zł. Środki te przeznaczone zostaną na rozbudowę działu sprzedażowego. Spółka zamierza do końca bieżącego roku poszerzyć zespół sprzedażowy do 30 osób.

Zapisy na akcje

Emitent poinformował, że zapisy na akcje przyjmowane są w dwóch terminach:
  • Zapisy przyjmowane od dnia 19 marca 2024 roku do dnia 31 marca 2024 roku zostaną objęte preferencją przydziału zgodnie z zasadą „kto pierwszy złożył Zapis”.
  • Zapisy przyjmowane od dnia 1 kwietnia 2024 roku do dnia 16 kwietnia 2024 roku nie zostaną objęte preferencją przydziału, przydział w przypadku wystąpienia nadsubskrypcji nastąpi na zasadzie proporcjonalnej redukcji.

Debiut CStore na NewConnect

W czwartym kwartale br. CStore planuje zadebiutować na rynku NewConnect. W tym celu emitent podpisał umowę z Autoryzowanym Doradcą Newconnect Blue Oak Advisory sp. z o.o. oraz kancelarią prawną Lewczuk Łyszczarek i Wspólnicy S.K.A. Obecnie trwają prace nad dokumentem informacyjnym oraz przygotowaniem spółki do giełdowego debiutu. Poprzednie emisje akcji CStore spotkały się z moim przychylnym spojrzeniem. Postaram się w ciągu kilku najbliższych dni przyjrzeć się emitentowi po raz kolejny.
Czytaj też:   CStore pokazuje wyniki przed kolejną emisją i debiutem
Źródło: komunikat spółki
Lubisz moje teksty – polub też mój profil na Facebook-u Podoba Ci się mój blog? Możesz go wspierać na Patronite – Zostań Patronem Pamiętaj, że jakikolwiek tekst w serwisie Crowdnews.pl nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej. Serwis zawiera opisy warunków emisji akcji w ofertach crowdfundingowych i autorskie komentarze dotyczące tych ofert. Nie ponoszę odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych po lekturze tekstów w serwisie Crowdnews.pl. Jeśli planujesz inwestycję w akcje – za każdym razem dokładnie zapoznaj się z materiałami przedstawionymi przez emitenta. Nie kieruj się opinią moją ani jakiejkolwiek innej osoby.
Please follow and like us:

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook