Punch Punk Games rozpoczął emisję akcji

Dziś rozpoczęła się crowdfundingowa  emisja akcji producenta gier Punch Punk Games. Przez pierwsze dni zapisy dostępne są tylko dla zamkniętego grona inwestorów.

Emisja akcji Punch Punk Games

Punch Punk Games rozpoczął dziś emisję akcji. Spółka chce pozyskać w dwóch transzach 1,5 mln zł.

Pierwsza transza kierowana jest do członków „Klubu 149”. Zapisy potrwają do 8 czerwca.

Dzień później na platformie CrowdConnect.pl rozpocznie się drugi etap emisji.

Pozyskane środki zostaną przeznaczone na produkcję gry VR Moonshine, wsparcie rozwoju działu work to hire spółki oraz zasilą produkcję gier w wirtualnej rzeczywistości oraz symulacyjnych.

Jeszcze w tym roku Punch Punk Games chce zadebiutować na NewConnect.

Zapisy na akcje

Jednorazowy zapis na akcje spółki w ramach drugiej transzy może wynosić maksymalnie 15 tys. zł. Szczegóły emisji przedstawię po opublikowaniu przez spółkę dokumentu ofertowego.

To już druga crowdfundingowa emisja akcji Punch Punk Games. Wcześniej na platformie Findfunds spółka pozyskała 1,8 mln zł. Teraz zdecydowała się na przeprowadzenie oferty na platformie CrowdConnect.pl, należącej do poznańskiego domu maklerskiego INC.

Zobacz więcej informacji o Punch Punk Games

Please follow and like us:
Czytaj też:   CanPoland informuje o sukcesie. Najważniejszego jednak nie wiemy

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook