Emisja 2Riders już w KRS


Spółka 2Riders, która w grudniu zakończyła crowdfundingową emisję akcji, poinformowała, że akcje zostały już zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS).

Akcje 2Riders zarejestrowane w KRS

2Riders to prawdopodobnie pierwsza Prosta Spółka Akcyjna w Polsce, która z sukcesem przeprowadziła ofertę publiczną. Celem zakończonej w grudniu oferty było pozyskanie środków na finalizację prac nad autorskim produktem – linkowym holownikiem rowerowym z zaczepem, automatycznie rozłączającym się w sytuacjach awaryjnych.

Firma w kampanii zebrała 600 tys. zł od 23 inwestorów.

Cieszymy się, że zaufało nam wielu inwestorów, dziękujemy. Średnia kwota inwestycji w spółkę to około 26 tys. PLN. Co pokazuje, ze  wierzą w większy zwrot z naszego projektu, niż z innych. Będziemy na bieżąco informować akcjonariuszy o istotnych wydarzeniach w spółce. Chcemy tworzyć ten biznes z otwartością na rynek i naszych akcjonariuszy

– komentował emisję Marek Kukuryka, prezes 2Riders. 

Innowacyjna emisja

Emisja akcji 2Riders byłą dość innowacyjna. „Drobni” inwestorzy – jeśli można tak napisać o osobach inwestujących w jedną spółkę ponad 20 tys. zł – zostali uprzywilejowani m.in. w podziale dywidendy oraz środków z planowanego na przestrzeni kilku lat wyjścia z inwestycji.

Emitentowi można pogratulować nie tylko docenienia indywidualnych inwestorów, ale też szybkiego „załatwienia” formalności w Krajowym Rejestrze Sądowym :).


Źródło: informacja prasowa


Lubisz moje teksty – polub też mój profil na Facebook-u

Pamiętaj, że jakikolwiek tekst w serwisie Crowdnews.pl nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej. Serwis zawiera opisy warunków emisji akcji w ofertach crowdfundingowych i autorskie komentarze dotyczące tych ofert. Nie ponoszę odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych po lekturze tekstów w serwisie Crowdnews.pl. Jeśli planujesz inwestycję w akcje – za każdym razem dokładnie zapoznaj się z materiałami przedstawionymi przez emitenta. Nie kieruj się opinią moją ani jakiejkolwiek innej osoby.
Czytaj też:   Start emisji akcji Signius SA

Może Cię zainteresuje:

Please follow and like us:

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook