Kryzys nie przeszkadza Nowym Technologiom Budowlanym

Kryzys nie przeszkadza Nowym Technologiom Budowlanym

3 kwietnia, 2020 0 przez Crowdnews.pl

Nowoczesne Technologie Budowlane – spółka, która przeprowadza właśnie emisję akcji za pośrednictwem platformy Beesfund – zapewnia, że kryzys spowodowany epidemią nie ma dużego wpływu na prowadzony biznes.

Emisja akcji

Spółka kontynuuje bez zmian kampanię crowdfundingową. Do tej pory pozyskała 151 tysięcy złotych z planowanych 4 milionów. Jak zapewnia prezes Maciej Stańczuk, firma wykorzysta każdą złotówkę pozyskaną w czasie emisji. Ma też plan na pozyskanie kapitału z innych źródeł, ale nie będzie to giełda. Pod uwagę brane są opcje pozyskania inwestora – branżowego lub finansowego.

Firma z oczywistych względów zmodyfikowała sposób działania, ale paradoksalnie kryzys wpłynął na wzrost popytu na produkt oferowany przez spółkę. Nowoczesne Technologie Budowlane (NTB) są producentem energooszczędnych bloczków budowlanych pod marką Westa. Zdaniem prezesa spółki, deweloperzy szukając oszczędności chętniej sięgają po jej produkty.

Nowoczesne Technologie Budowlane oferują 938.141 akcji po cenie emisyjnej 4,26 zł. Nowi inwestorzy mogą osiągnąć do 10% podwyższonego kapitału spółki. Oferta crowdfundingowa trwa do 11.04.2020 r.

Link do kampanii: https://emisja.westa.house/

Czytaj więcej o emisji akcji spółki

Źródło: stooq.pl

Please follow and like us:
Czytaj też:   "Ciekawa" odpowiedź Greyhound Candle