Punch Punk Games przeprowadzi kolejną ofertę

Grupa INC, prowadząca crowdfundingową platformę CrowdConnect.pl, poinformowała dziś o podpisaniu umowy ze studiem gamingowym Punch Punk Games.

Emisja akcji Punch Punk Games

Podpisana umowa zakłada pozyskanie finansowania w kwocie 1,5 mln zł. W tym celu przeprowadzona zostanie kampania crowdfundingowa na platformie CrowdConnect.pl.

Po skutecznym pozyskaniu finansowania akcje spółki jeszcze w tym roku mają trafić na rynek NewConnect.

O firmie

Punch Punk Games to studio gamingowe założone przez Grupę PlayWay i Krzysztofa Grudzińskiego – absolwenta i wykładowcę Warszawskiej Szkoły Filmowej, doświadczonego reżysera i scenarzystę, laureata nagród reklamowych i filmowych.

Przyszły emitent tworzy gry o oryginalnej oprawie wizualnej, połączonej z silną narracją i filmowym stylem opowiadania.

Akcjonariuszami spółki są również m.in. wybierający się na główny rynek warszawskiej giełdy Gaming Factory oraz Kogito Ventures.

Punch Punk Games to kolejna spółka z Grupy PlayWay, która zdecydowała się na nasze wsparcie przy pozyskaniu finansowania. Zainteresowanie ostatnimi ofertami pokazuje, że na rynku jest sporo miejsca na ciekawe i ambitne projekty z branży gamingowej. Takim na pewno jest studio kierowane przez Krzysztofa Grudzińskiego. Tworzone przez nich gry są bardzo wysoko oceniane przez klientów i recenzentów. – skomentował Paweł Śliwiński, prezes INC.

Akcje Punch Punk Games

Będzie to kolejna crowdfundingowa kampania studia Punch Punk Games. Wcześniej spółka (jeszcze jako sp. z o.o.) pozyskała na platformie FindFunds 1,8 mln zł. Podczas tamtej oferty spółkę wyceniono pre-money na 9,6 mln zł. W emisji uczestniczyło 93 inwestorów, którzy objęli 15,79% udziału w podwyższonym kapitale spółki.

Czytaj też:   VeCube na platformie Findfunds

Wkrótce więcej szczegółów.

Please follow and like us:

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook