Kampania United Label – kolejna spółka gamingowa wypuszcza akcje

Wystartowała kolejna crowdfundingowa emisja akcji spółki gamingowej. Po pieniądze inwestorów zamierza tym razem sięgnąć United Label.

Emisja akcji United Label

Plarforma CrowdConnect.pl należąca do Domu Maklerskiego INC nie zwalnia tempa. Po sukcesach emisyjnych poprzednich kampanii spółek gamingowych, kontynuowane są prace nad kolejnymi ofertami.

Obecnie trwają zapisy na akcje United Label w ramach pierwszej transzy, skierowanej do dużych inwestorów – tzw. „Klubu 149” Domu Maklerskiego INC.

1 lipca rozpocznie się druga transza otwarta dla wszystkich inwestorów na platformie CrowdConnect.pl. United Label chce pozyskać od inwestorów około 4,4 mln zł.

Trwająca emisja akcji, a w szczególności startująca w przyszłym tygodniu kampania crowdinvestingu to dla nas ważny krok w rozwoju spółki. Wierzymy, że nasz model działania oraz obiecujące portfolio gier przekonają inwestorów do inwestycji. Sukces emisji zapewni nam możliwość szybszej rozbudowy portfolio wydawniczego. Równocześnie będzie to ważny krok w drodze do debiutu na NewConnect

– powiedział prezes United Label Tomasz Litwiniuk, cytowany w komunikacie.

Szczegółowe informacje o emisji akcji zostaną opublikowane nie później niż dzień przed startem zapisów w drugiej transzy.

O United Label

Spółka została zawiązana w dniu 6 marca 2018 roku. W lipcu 2018 roku nastąpiła zmiana struktury właścicielskiej. Na podstawie umowy sprzedaży 100% akcji nabyła spółka CI Games S.A. z siedzibą w Warszawie. Tym samym emitent stał się, jako spółka zależna, częścią Grupy Kapitałowej CI Games. Nowy akcjonariusz zdecydował o zmianie przedmiotu działalności.

Czytaj też:   Brave Lamb Studio z urealnioną wyceną. Wartość akcji ponad 90% w dół?

Przedmiotem przeważającej działalności
gospodarczej Spółki jest obecnie działalność wydawnicza. Spółka odpowiada za rozwój działalności wydawniczej w ramach Grupy Kapitałowej CI Games.

Na obecny rok planowane jest wydanie pierwszych tytułów. W roku ubiegłym spółka poniosła 1,2 mln zł straty netto.

Więcej informacji o akcjach United Label umieszczę na stronie Crowdnews.pl po opublikowaniu dokumentu ofertowego.

Linki:

Strona internetowa United Label
Platforma CrowdConnect

Please follow and like us:

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook