W środę rusza otwarta transza akcji Polkon SA

W środę rusza otwarta transza akcji Polkon SA

20 lipca, 2020 0 przez Crowdnews.pl

Od 22 lipca (środa) wszyscy chętni inwestorzy będą mieli możliwość zapisania się na akcje spółki Polkon. Oferta prowadzona będzie na platformie Crowdconnect.pl.

Emisja akcji Polkon

Obecnie trwa oferta skierowana do tzw. „Klubu 149” – grona najaktywniejszych inwestorów dysponujących większymi środkami. W środę o 10:00 na platformie CrowdConnect.pl prowadzonej przez Dom Maklerski INC ruszą zapisy w transzy otwartej. Każdy inwestor będzie mógł objąć akcje o wartości maksymalnie 50 tys. zł. O przydziale będzie decydować kolejność złożonych zapisów.

Polkon zapowiada debiut na rynku NewConnect do końca 2020 r.

O spółce

Emitent prowadzi działalność w segmencie budownictwa modułowego. W swojej ofercie posiada domy jednorodzinne i mikro, makroapartamenty oraz kontenery specjalnego przeznaczenia (m.in. biurowe, gastronomiczne i socjalne) tworzone z dedykowanych kontenerów. Pozyskane z emisji akcji środki spółka chce przeznaczyć m.in. na zakup dźwigu hydraulicznego HDS, sprzętu bezpośrednio produkującego oraz oprogramowania do wizualizacji i tworzenia projektów graficznych.

Polkon to ciekawa spółka, która działa w dynamicznie rozwijającej się branży budownictwa modułowego. Czynnikami wzrostu są przede wszystkim sprzyjające otoczenie prawne i infrastrukturalne. Zwiększenie popytu w tym segmencie potwierdzają ceny domów w krajach Europy Zachodniej, które w ostatnich latach dynamicznie rosną. Ofertę akcji Polkon postanowiliśmy podzielić na dwie transze, każda po ok. 1 mln zł

– powiedział Paweł Śliwiński, prezes INC, cytowany w komunikacie prasowym.


Linki:

Platforma Crowdconnect.pl

Szukaj więcej informacji o Polkon

Źródło: informacja prasowa

Please follow and like us:
Czytaj też:   Co się dzieje z Samito? - pytania do spółki