Premium Fund przedłuża zapisy na akcje. Na liczniku 700 tysięcy

Premium Fund przedłuża zapisy na akcje. Na liczniku 700 tysięcy

28 kwietnia, 2020 0 przez Crowdnews.pl

Spółka Premium Fund, która na platformie Crowdway przeprowadza ofertę crowdfundingową  przedłużyła termin przyjmowania zapisów na akcje.

Emisja akcji Mousetrap Games

Oferta prowadzona jest przy wykorzystaniu marki Mousetrap Games. Jest to producent gier mobilnych wchłonięty w ostatnim czasie przez emitenta. Premium Fund po wielu przekształceniach (wcześniej zajmował się m.in. handlem e-papierosami i wierzytelnościami) teraz chce się skupić na branży gamingowej. Więcej na ten temat pisałem w tekście Premium Fund – niby tanio, ale…

Pierwotnie oferta miała zakończyć się wczoraj, ale spółce udało się pozyskać do tej pory zaledwie 1/3 zaplanowanych środków. Oferta opiewa na 8.000.000 akcji po cenie emisyjnej 0,25 zł. Dziś licznik pokazuje 703.435,50 zł zebranych środków. 63 inwestorów zapisało się na ponad 2.800.000 akcji. Przeciętny zapis ma wartość 11.166 zł.

Do tej pory emisja akcji nie cieszy się zbyt wielkim zainteresowaniem. Dzieje się tak pomimo faktu, że spółka jest już notowana na rynku NewConnect i to po znacznie wyższej cenie niż w emisji. Kontrastuje to z wielkim sukcesem zakończonej wczoraj emisji innego przedstawiciela branży gamingowej – Detalion Games. Być może inwestorzy dochodzą do tych samych wniosków jak ja (odsyłam do wspomnianego wyżej tekstu).

Parametry emisji Mousetrap Games

Zgodnie ze zmienionym harmonogramem zapisy na akcje Premium Fund przyjmowane będą do 1 czerwca. Zapisywać się można na platformie Crowdway.pl lub na bezpośredniej stronie emisji zainwestujwgry.pl. Minimalny zapis musi opiewać na minimum 1200 akcji (o wartości 300 zł).

Czytaj też:   Będzie przymusowy wykup akcji Stars.Space?

Zobacz więcej wiadomości o ofercie Premium Fund (Mousetrap Games)

Please follow and like us: