Titanite Games z sukcesem – udziały rozeszły się na pniu

Żadnych problemów z pozyskaniem nowych inwestorów nie miała spółka Titanite Games. Wszystkie oferowane udziały zostały objęte. 

Oferta Titanite Games

Dla przypomnienia parametry oferty, która już się zakończyła:

EmitentEmitentTAP IN GAMES sp. z o.o.
BranżaBranżaprodukcja gier
Kwota zbiórkiKwota zbiórkimin. 1.380.000 PLN
Udział w kapitale nowych akcjiProcent oferowany9,09% - 11,82%
Wycena spółkiWycena spółki (według ceny emisyjnej) 13,8 mln zł
Cena emisyjnaCena emisyjna2.300 zł za udział
Liczba oferowanych akcjiLiczba oferowanych udziałów600 - 804 udziałów
Data zakończenia emisjiData zakończenia oferty 09.09.2020
Cel emisjiCel emisjiwydanie nowych tytułów
Strona emisjiStrona emisjihttp://www.findfunds.pl

Emisja Titanite Games

Jak informowałem przed miesiącem, firma formalną nosi nazwę TAP IT GAMES, jednak jest w trakcie zmiany na Titanite Games.

Emitent działa w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.) dlatego w ofercie, która zakończyła się w ubiegłym tygodniu inwestorzy nie obejmowali akcji ale udziały. 

Podsumowanie emisji

Titanite Games zamierzał pozyskać z oferty od 1.380.000 do 1.849.200 zł poprzez emisję od 600 do 804 udziałów. Cena emisyjna wynosiła 2.300 zł za udział.

Wszystkie oferowane na platformie Findfunds udziały zostały objęte – nowi inwestorzy stanowić będę 11,82% podwyższonego kapitału spółki.

W ofercie wzięło udział 112 osób, co oznacza, że średnia kwota zapisu wynosiła 16.511 zł. To dość spora kwota, jak na rynek crowdfundingu – sporo wyższa niż średnia na innych platformach.

Minimalny zapis opiewał na 2.300 zł (jeden udział) a maksymalny aż na 92.000 zł (czterdzieści udziałów).

NewConnect

Celem spółki jest debiut na rynku NewConnect. Według zapewnień emitenta – ma to nastąpić w drugiej połowie przyszłego roku.

Wcześniej konieczne będzie przekształcenie firmy ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną.

Lubisz moje teksty? Polub mój profil na Facebook-u 🙂


Pamiętaj, że jakikolwiek tekst w serwisie Crowdnews.pl nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej. Serwis zawiera opisy warunków emisji akcji w ofertach crowdfundingowych i autorskie komentarze dotyczące tych ofert. Nie ponoszę odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych po lekturze tekstów w serwisie Crowdnews.pl. Jeśli planujesz inwestycję w akcje – za każdym razem dokładnie zapoznaj się z materiałami przedstawionymi przez emitenta. Nie kieruj się opinią moją ani jakiejkolwiek innej osoby.

Please follow and like us:
Czytaj też:   VeCube na platformie Findfunds

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook