Lajuu w największej perfumerii internetowej

Spółka Lajuu, która na platformie Beesfund przeprowadza emisję akcji, informuje o kolejnych rynkowych sukcesach. Przed miesiącem rozpoczęła sprzedaż kosmetyków we własnym sklepie internetowym. Dzisiaj ogłosiła współpracę z czeskim gigantem, liderem branży kosmetycznej i e-commerce na polskim rynku – Notino.

Emisja akcji Lajuu

EmitentEmitentLajuu SA
BranżaBranżaprodukcja kosmetyków premium
Kwota zbiórkiKwota zbiórki995.002,53 zł
Udział w kapitale nowych akcjiProcent oferowany11,06%
Wycena spółkiWycena spółki (według ceny emisyjnej) 7,5 - 8,3 mln zł
Cena emisyjnaCena emisyjna7,50 zł - akcje serii B
7,91 zł - akcje serii C
8,33 zł - akcje serii D
Liczba oferowanych akcjiLiczba oferowanych akcji19.900 akcji serii B
56.606 akcji serii C
47.779 akcji serii D
Data zakończenia emisjiData zakończenia oferty 12.07.2021
Cel emisjiCel emisjistworzenie zapasu magazynowego, prace nad nowymi seriami kosmetyków, marketing, B+R
Strona emisjiStrona emisjihttps://emisja.lajuu.pl/

Produkty Lajuu, nowej marki z wegańskimi, naturalnymi kosmetykami współtworzonymi przez Weronikę Rosati, są dostępne w sprzedaży od końca maja. Informowałem o tym w tekście Lajuu odsłania kolejne karty. Na ten moment w ofercie znajduje się krem do twarzy z serii antyoksydacyjnej oraz trzy preparaty brązujące. Od 29 czerwca br. kosmetyki można nabyć w jednej z największych na polskim rynku e-commerce perfumerii – Notino. Są także dostępne w sklepie internetowym z kultowymi, światowymi markami kosmetyków – MINTI Shop.

Wyniki sprzedaży

Na koniec maja zgodnie z planem rozpoczęliśmy sprzedaż kosmetyków w naszym sklepie internetowym. Pierwszy miesiąc sprzedaży już za nami i możemy pochwalić się bardzo dobrymi wynikami. Średnia wartość koszyka zakupowego w tym okresie wyniosła 300 zł, czyli dwa razy więcej niż zakładaliśmy. Największym zainteresowaniem naszych klientek cieszy się balsam brązujący i serum do twarzy z tej samej serii.

– powiedziała Aneta Stacherek, prezes zarządu Lajuu SA.

Tak jak zapowiadaliśmy, aktywnie prowadzimy rozmowy z perfumeriami i sieciami salonów kosmetycznych. Efektem jest współpraca z Notino, czyli największą perfumerią internetową w Europie Środkowo-Wschodniej. Z jej oferty korzysta już ponad 16,5 miliona osób, do których, dzięki nawiązanej współpracy, trafiamy z naszymi produktami. Jest to międzynarodowy partner biznesowy, obecny na aż 24 rynkach. Nie zwalniamy tempa i w ostatnich dniach sfinalizowaliśmy także umowę ze znanym polskim sklepem internetowym MINTI Shop. Kosmetyki Lajuu podbijają rynek, co już jest naszym ogromnym sukcesem.

– dodaje prezes zarządu Lajuu SA.

W sierpniu na rynku pojawi się kolejna seria produktów Lajuu – kuracja. Znajdą się w niej dwa rodzaje serum – wyszczuplające do ciała oraz ujędrniająco-rozświetlające do biustu i dekoltu a także balsam drenująco-wygładzające. Trwają także intensywne prace nad marką z naturalnymi kosmetykami dla mężczyzn – Lajuu Men.

Jeszcze blisko dwa tygodnie kampanii crowdfundingowej

Jeszcze przez prawie dwa tygodnie inwestorzy mogą dołączyć do Lajuu poprzez zakup akcji spółki i współtworzyć ten biznes. Pozyskane środki pozwolą spółce wdrożyć kolejne nowości do oferty, a także umożliwią ekspansję na rynek amerykański. Osoby, które zdecydują się zainwestować w projekt, mogą liczyć na szereg atrakcyjnych benefitów, takich jak m.in.: kosmetyki marki, vouchery do atelier znanego projektanta i kliniki medycyny estetycznej czy wycieczkę do Los Angeles.

Lajuu SA planuje podzielić się zyskiem z akcjonariuszami w wysokości 50 proc. netto i zapowiada wypłatę pierwszej dywidendy na 2024 rok. W przeciągu 3 do 5 lat ma także zadebiutować na NewConnect, dzięki czemu akcjonariusze w łatwy sposób będą mogli wyjść z inwestycji w dowolnym czasie.

Naszymi działaniami udowadniamy, że nie rzucamy słów na wiatr. Wszystkie plany, które sporządziliśmy i zamieściliśmy na stronie emisji, realizujemy krok po kroku. Chcemy pokazać naszym obecnym akcjonariuszom, a także kolejnym inwestorom, że mogą nam ufać, a pozyskane środki będą spożytkowane rozsądnie i transparentnie

– przekonuje Paweł Kibalczyc, wiceprezes zarządu Lajuu SA.

Crowdfunding to dla nas nie tylko sposób na pozyskanie funduszy na rozwój, choć oczywiście ten cel jest bardzo istotny, pozwoli nam na realizację planów w 100 procentach. Emisja otwiera także przed nami możliwości i drzwi, które dla nowej marki, dopiero wchodzącej na rynek byłyby zamknięte. Zarówno współpraca z liderem branży kosmetycznej i e-commerce na polskim rynku, Notino, jak i ze sklepem MINTI Shop, który ma ugruntowaną pozycję rynkową, to bardzo ważny krok w rozwoju naszej firmy i ogromny sukces, który daje możliwości generowania bardzo dużej sprzedaży

– dodał Paweł Kibalczyc.

Emisja na Beesfund

O trwającej emisji akcji Lajuu pisałem więcej w kilku wcześniejszych wpisach, m.in. w Emisja Lajuu – wygląda to ciekawie. Do tej pory w akcje producenta wegańskich kosmetyków zainwestowało prawie 160 inwestorów.

Emisja akcji potrwa jeszcze przez dwa tygodnie i dostępna jest pod adresem emisja.lajuu.pl.

Źródło: informacja prasowa


Lubisz moje teksty – polub też mój profil na Facebook-u 🙂


Pamiętaj, że jakikolwiek tekst w serwisie Crowdnews.pl nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej. Serwis zawiera opisy warunków emisji akcji w ofertach crowdfundingowych i autorskie komentarze dotyczące tych ofert. Nie ponoszę odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych po lekturze tekstów w serwisie Crowdnews.pl. Jeśli planujesz inwestycję w akcje – za każdym razem dokładnie zapoznaj się z materiałami przedstawionymi przez emitenta. Nie kieruj się opinią moją ani jakiejkolwiek innej osoby.

Please follow and like us:
Czytaj też:   Brave Lamb Studio z urealnioną wyceną. Wartość akcji ponad 90% w dół?

Zobacz też

Pełen sukces Kolejkowa! Wszystkie akcje sprzedane

Pełnym sukcesem zakończy się kolejna emisja akcji Kolejkowa. Wszystkie akcje znalazły nabywców już po 7 dniach trwania oferty. Emisja Kolejkowa Dziś na stronie emisji pojawił się komunikat o treści: Informujemy,…

Kolejkowo – chcę więcej takich ofert!

Kolejkowo było pierwszą spółką, która w mojej subiektywnej skali atrakcyjności emisji akcji otrzymała najwyższą możliwą ocenę. Teraz mamy szansę kupić akcje po raz drugi. Czy nadal jestem optymistą? Emisja akcji…

RSS
Facebook
Facebook